Rok:

Výsledky ročníku 2012 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Po
1
Ka
2
Ry
3
Ry
4
Tu
5
Body
1. Podhradní Lhota 90 15,97KM
5
10
15
6
5
41
2. Ludslavice 82 15,66KM
15
15
1
5
12
48
3. Radkova Lhota 78 17,25PR
12
-
8
12
-32
4. Zahnašovice 75 15,13KM
4
8
1
10
15
38
5. Pravčice 57 15,03KM
0
0
10
15
0
25
6. Nová Dědina 56 16,99KM
10
12
0
3
10
35
7. Karolín 52 17,43KM
8
4
6
4
1
23
8. Rychlov 35 17,86KM
1
5
0
8
-14
9. Nětčice 30 16,21KM
3
1
1
1
1
7
10. Počenice 28 19,03KM
2
1
5
1
8
17
11. Dobrotice 25 18,53KM
1
3
12
2
4
22
12. Vítonice 24 18,47KM
6
1
-
0
6
13
13. Tučapy 17 16,91KM
1
1
4
1
1
8
14. Roštění 15 17,38KM-
6
0
1
0
7
15. Litenčice 10 17,27KM-
2
2
-
1
5
16. Zdounky 8 20,93KM-
1
0
-
2
3
17. Brusné 6 17,64KM----
3
3
18. Morkovice 5 20,36KM
1
1
---2
19. Rymice 4 19,95KM--
3
--3
20. Pravčice B 3 17,25KM-----0
21. Bílany 2 18,48KM
1
----1
-. Karolín B 2 19,63KM
0
1
0
1
-2
23. Chropyně 1 16,75KM
0
---
0
0
-. Vrbka 1 23,74KM-
1
---1
-. Prasklice 1 27,31KM
1
----1
-. Chomýž 1 34,54KM----
1
1
27. Mladcová 0 14,95ZL
0
0
0
0
-0
-. Plumlov 0 17,06PV
0
----0
-. Vrbětice 0 17,23ZL--
0
--0
-. Salaš 0 17,59ZL
0
----0
-. Bratřejov 0 18,20ZL-
0
---0
-. Hlinsko 0 18,31PR--
0
0
0
0
-. Provodovice 0 18,96PR-----0
-. Lešná 0 19,18VS-----0
-. Valšovice (Hranice VI) 0 19,42PR---
0
-0
-. Lidečko 0 19,64VS-----0
-. Svésedlice 0 20,03OL----
0
0
-. Rajnochovice 0 20,19KM---
0
0
0
-. Vésky 0 20,48UH-
0
---0
-. Zdislavice 0 20,55KM
0
0
0
--0
-. Karolinka 0 20,77VS-----0
-. Potštát 0 20,85PR-----0
-. Kelč 0 21,29VS-----0
-. Píšť 0 21,64OP----
0
0
-. Záhlinice 0 21,85KM-----0
-. Mistřice 0 22,85UH-
0
---0
-. Hodějice 0 23,82VY
0
----0
-. Pačlavice B 0 26,15KM
0
----0
-. Količín 0 28,40KM--
0
--0
-. Medlov 0 35,32KM-----0
-. Partutovice 0 35,84PR-----0
-. Pačlavice 0 37,01KM
0
----0
-. Pornice 0 39,85KM
0
----0
-. Čechy 0 40,51PR---
0
-0
-. Sulimov 0 NPKM-
0
---0
-. Spišská Sobota A 0 NPPP---
0
-0
-. Jasenice 0 NPVS-----0
-. Juřinka 0 NPVS-----0
-. Podhradní Lhota B 0 NPKM-----0
-. Spišská Sobota 0 NPPP---
0
-0
-. Milotice nad Bečvou 0 NPPR---
0
-0
-. Dětkovice 0 NPVY
0
0
---0
-. Křenovice 0 NPPR-----0
-. Malhotice 0 NPPR---
0
-0
-. Luboměř 0 NPNJ-----0
-. Babice 0 NPVS-----0
-. Bratřejov B 0 NPZL-
0
---0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Po
1
Ka
2
Ry
3
Ry
4
Tu
5
Body
1. Zahnašovice 54 16,58KM
10
1
1
2
8
22
2. Rychlov 53 18,01KM
4
8
10
1
10
33
3. Nětčice 41 19,03KM
6
-
0
6
4
16
-. Loukov 41 19,36KM-
6
1
1
1
9
5. Tučapy 33 17,92KM
2
10
1
10
1
24
6. Zdounky 29 19,89KM
1
4
6
1
1
13
7. Radkova Lhota 22 18,77PR--
4
8
-12
8. Nětčice B 20 19,26KM
1
1
8
4
2
16
9. Rymice 15 19,15KM-
0
2
1
6
9
10. Morkovice 9 19,39KM
1
1
---2
11. Pravčice 8 17,10KM
8
----8
12. Vrbka 2 23,60KM-
2
---2
13. Lutopecny 1 26,35KM-----0
-. Karolín 1 60,40KM-
1
---1
15. Radíkov 0 16,54PR--
0
--0
-. Hodějice 0 18,99VY
0
----0
-. Býškovice 0 19,13PR-----0
-. Hlinsko 0 20,69PR--
0
--0
-. Spišská Sobota 0 22,30PP---
0
-0
-. Bílany 0 22,70KM-----0
-. Chropyně 0 27,75KM-----0
-. Pačlavice B 0 28,18KM
0
----0
-. Lešná 0 28,38VS-----0
-. Zborovice 0 31,88KM-----0
-. Mladcová 0 NPZL---
0
-0
-. Prštné 0 NPZL-----0
-. Pačlavice 0 NPKM
0
----0
-. Pornice 0 NPKM-----0


Celkem se účastnilo:  95 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: