Rok:

Výsledky ročníku 2006 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Lu
1
Po
2
Ry
3
Do
4
Pr
5

6
Ry
7
Ho
8
Lo
9
Hl
10
Bo
11

12
Pr
13
1. Bořenovice 142 15,43KM
0
12
6
12
12
12
15
15
15
15
0
12
0
12
4
2. Rychlov 115 15,99KM
4
10
15
0
0
1
4
10
10
10
1
8
0
15
15
12
3. Přílepy 106 17,16KM
10
15
10
6
8
1
3
5
12
12
6
8
10
4. Rychlov B 100 15,81KM
12
2
12
10
5
6
12
12
5
10
8
0
6
5. Pravčice 67 17,31KM
15
-
5
4
15
0
--
10
-
10
0
8
6. Dobrotice 65 16,05KM
0
5
0
0
8
6
15
10
6
4
5
0
1
0
5
7. Karolín 58 16,60KM
0
0
8
15
10
8
1
0
-
1
--
15
8. Vítonice 44 17,38KM
2
6
2
2
1
5
6
4
-
3
-
10
3
9. Ludslavice 35 17,87KM
6
4
3
1
1
1
4
1
8
1
4
0
1
10. Počenice 33 19,31KM
3
1
1
1
1
3
2
8
3
2
1
6
1
11. Bílany 26 17,62KM
0
0
4
3
1
1
5
3
6
-
3
0
0
12. Rymice 23 17,50KM
8
8
1
5
0
-
0
1
-----
13. Hlinsko pod Hostýnem 19 18,67KM
5
0
0
0
0
0
2
0
4
0
--
6
0
2
0
0
-
14. Tučapy 18 18,34KM---
1
3
-
0
2
1
1
5
3
2
15. Prusinovice 11 22,05KM
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
-
0
1
16. Podhradní Lhota 10 20,93KM--
0
-
1
0
0
1
1
--
1
5
1
17. Chropyně 7 22,24KM-
3
-------
4
---
18. Záhlinice 5 25,81KM----------
1
4
-
19. Uhřice 4 20,49KM-
1
---
2
1
------
20. Loukov 2 22,75KM-----
0
--
2
----
21. Brusné 1 20,13KM---
1
---------
-. Medlov 1 23,03KM-
1
-----
0
-
0
---
-. Nětčice 1 24,80KM-
1
-----------
-. Prusinovice B 1 25,45KM-
0
--
1
--------
-. Količín 1 29,45KM------
1
------
-. Karlovice 1 32,81KM----
1
--------
-. Pacetluky 1 40,36KM----
1
--------
-. Holešov 1 42,04KM
0
1
0
----------
-. Roštění 1 68,97KM----
1
--------
30. Hřivínův Újezd 0 16,27ZL----
0
0
0
------
-. Fryšták 0 17,15ZL---
0
-
0
0
0
0
----
-. Držková 0 17,27ZL
0
-
0
-
0
-----
0
0
0
-. Němetice 0 17,60VS----------
0
--
-. Čechy 0 17,92PR----------
0
--
-. Horní Újezd 0 18,20PR----
0
---
0
0
-
0
-
-. Babice 0 18,37VS--------
0
---
0
-. Dětkovice 0 18,83PV-----------
0
-
-. Kunovice 0 18,86VS--------
0
--
0
-
-. Lukov 0 20,24ZL-
0
-----------
-. nerozlišeno 0 20,51---
0
0
----
0
-----
-. Mladcová 0 20,91ZL---
0
---------
-. Tlumačov 0 21,18ZL-
0
0
0
---------
-. Hlinsko 0 21,20PR-----------
0
-
-. Lhotka 0 21,67KM------
0
------
-. Tečovice 0 22,09ZL-------
0
-----
-. Uhřice B 0 32,24KM-
0
-----------
-. Tučín 0 46,91PR----
0
--------
-. Úvalno 0 77,01BR---
0
---------
-. Nedašov 0 NPZL----
0
--------
-. Brumov 0 NPZL
0
------------
-. Dřevohostice 0 NPPR-------
0
-----

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Lu
1
Po
2
Ry
3
Do
4
Pr
5

6
Ry
7
Ho
8
Lo
9
Hl
10
Bo
11

12
Pr
13
1. Holešov 104 18,72KM
10
10
8
6
10
10
5
8
8
4
10
10
5
2. Rymice 86 19,86KM
6
8
5
5
8
8
8
10
5
6
5
8
4
3. Počenice 77 18,70KM
5
6
6
8
0
5
10
6
6
8
6
5
6
4. Loukov 69 18,22KM
8
-
10
10
4
---
3
10
8
6
10
5. Bílany 38 20,00KM
4
0
---
6
6
5
4
5
--
8
6. Podhradní Lhota 11 27,61KM--
0
-
5
0
-----
4
2
7. Pravčice 10 19,39KM--------
10
-
0
-
0
8. Prusinovice 9 26,20KM----
6
0
------
3
9. Loukov B 2 87,59KM--------
2
----
10. Kunovice 0 17,93VS--------
0
--
0
-
-. Hřivínův Újezd 0 23,28ZL-----
0
-------
-. Tlumačov 0 25,45ZL-
0
0
--------
0
-
-. nerozlišeno 0 29,55--------
0
-----
-. Komárovice 0 NPTR--------
0
----


Celkem se účastnilo:  65 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: