Rok:

Výsledky ročníku 2021 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ba
1
Pr
2
Lu
3
Ro
4
No
5
Lo
6
Lu
7

8

9

10
Ka
11
1. Radíkov 111 14,80PR---
1
13
8
20
17
17
20
15
2. Hrabůvka 107 15,00PR---
15
11
10
17
20
15
6
13
3. Křenovice 83 14,78PR---
7
9
9
10
0
20
17
11
4. Velký Ořechov 80 16,25ZL---
9
17
20
15
11
8
0
-
5. Mladcová 76 17,14ZL---
8
7
15
13
10
0
15
8
6. Zahnašovice 65 16,54KM---
10
15
11
9
0
3
0
17
7. Velká (Hranice III) 57 16,79PR---
11
0
7
0
13
7
9
10
8. Špičky 52 16,62PR---
17
---
15
--
20
9. Vrbka 51 16,08KM---
5
2
4
6
6
9
10
9
10. Ratiboř 47 15,74VS---
20
0
17
0
0
10
--
11. Hoštice 44 17,65KM---
0
4
13
7
9
6
4
1
12. Mysločovice 42 15,21ZL---
6
0
0
11
7
13
0
5
13. Karolín 36 15,57KM---
1
0
6
5
8
11
5
0
14. Morkovice 30 18,68KM---
1
6
-
8
-
4
7
4
15. Hlinsko 28 17,08PR---
5
10
---
0
13
0
16. Roštění 23 17,94KM---
2
-
6
0
0
5
8
2
17. Radkova Lhota 22 17,66PR----
8
3
0
--
11
-
18. Babice 20 15,99VS---
0
20
------
19. Kněžpole 16 17,12UH---
13
3
------
20. Nová Dědina 11 20,35KM----
5
-----
6
21. Kostelany 8 19,49KM---
3
0
0
0
-
2
0
3
22. Karolín C 7 19,22KM----------
7
23. Vítonice 5 22,31KM-------
5
---
24. Chropyně 0 16,24KM--------
0
0
-
-. Tečovice 0 16,29ZL--------
0
--
-. Kokory 0 18,61PR--------
0
--
-. Nětčice 0 18,90KM--------
0
--
-. Zborovice 0 20,76KM--------
0
--
-. Chvalnov 0 29,91KM--------
0
--
-. Brusné 0 NPKM---
0
0
--
0
---
-. Medlov A 0 NPKM--------
0
--
-. Lukov 0 NPZL------
0
----
-. Medlov B 0 NPKM--------
0
--

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ba
1
Pr
2
Lu
3
Ro
4
No
5
Lo
6
Lu
7

8

9

10
Ka
11
1. Olšovec 81 16,65PR----
8
12
15
12
15
15
4
2. Roštění 79 17,73KM---
10
10
15
8
10
12
4
10
3. Loučka 55 17,52VS---
8
15
10
5
0
0
12
5
4. Bílovice 54 17,03UH---
12
0
5
10
15
6
6
-
5. Lukov 42 18,44ZL---
6
0
2
6
6
8
8
6
6. Ratiboř 41 17,67VS---
15
0
4
0
5
5
0
12
7. Holešov 28 18,07KM----
12
-
12
-
4
--
8. Karolín 25 17,54KM---------
10
15
9. Ludslavice 18 19,02KM-----
8
-
0
10
-
0
10. Morkovice 17 19,97KM---
4
5
---
0
-
8
11. Loukov 16 18,83KM---
5
0
3
0
8
0
--
12. Radkova Lhota 13 19,92PR---
3
6
0
-
4
---
13. Loukov B 6 20,36KM-----
6
-----
14. Kostelany 5 26,96KM---------
5
-
15. Nětčice 0 20,71KM--------
0
--


Celkem se účastnilo:  48 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: