Rok:

Výsledky ročníku 2019 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Po
1
Lu
2
Tu
3
Ba
4
No
5
Ro
6
Pr
7
Za
8

9
Va
10
Ka
11

12
Lo
13
Lu
14
1. Radíkov 147 16,04PR
17
13
1
17
15
1
13
7
3
17
20
10
13
-
2. Hrabůvka 144 14,82PR
20
7
0
20
17
5
20
20
0
6
11
1
17
-
3. Prchalov B 138 14,60NJ
13
9
10
15
11
17
0
17
15
10
0
17
4
-
4. Zahnašovice 126 15,90KM
1
17
15
1
13
15
17
8
4
20
13
1
1
-
5. Babice 121 14,56VS
15
0
0
13
0
20
0
13
20
15
17
8
0
-
-. Křenovice 121 14,72PR
9
15
17
6
5
8
8
1
11
9
10
13
9
-
7. Pasohlávky 89 16,58BO
4
20
13
11
0
11
15
0
----
15
-
8. Pravčice 86 16,16KM
2
10
20
0
20
13
1
0
----
20
-
9. Ludslavice 82 14,60KM
0
1
6
1
9
4
9
2
17
1
15
7
10
-
10. Radkova Lhota 68 15,43PR
10
8
0
9
1
6
1
0
7
9
1
9
7
-
11. Lukov 66 15,34ZL
3
0
0
0
7
9
11
15
8
4
3
3
3
-
12. Valšovice (Hranice VI) 63 17,34PR
7
11
3
10
0
0
7
11
0
1
0
11
2
-
13. Podhradní Lhota 62 16,37KM
1
-
8
3
0
10
1
0
0
13
-
15
11
-
14. Mistřice 58 -UH
1
6
4
8
1
2
5
6
13
5
6
0
1
-
15. Špičky 55 17,02PR--
7
0
1
0
0
10
0
11
0
20
6
-
16. Mladcová 53 15,13ZL
11
1
11
1
3
0
2
5
10
1
7
1
0
-
17. Hlinsko 52 15,54PR
0
0
9
4
8
7
10
0
5
7
0
1
1
-
18. Karolín 47 15,32KM
8
1
0
0
4
3
3
0
9
3
9
6
1
-
19. Dětkovice 45 17,42VY
1
5
0
1
10
0
4
9
1
2
2
2
8
-
20. Roštění 35 16,22KM
5
3
0
7
1
1
1
4
2
1
5
4
1
-
21. Hoštice 30 15,45KM
1
1
0
1
0
1
1
0
6
1
8
5
5
-
22. Mysločovice 27 16,51ZL
6
2
0
5
6
1
6
0
1
0
0
0
0
-
23. Nová Dědina 15 17,49KM-
4
1
1
1
1
1
3
1
1
1
-
0
-
24. Pravčice B 14 17,10KM
1
0
5
0
1
1
0
0
1
1
4
0
0
-
25. Zdounky 6 19,34KM--
0
-
2
1
1
0
1
---
1
-
26. Vrbka 4 18,20KM
1
0
-
2
0
1
--
0
0
0
0
0
-
27. Tučapy 3 21,94KM-
1
2
-----------
28. Brusné 2 20,62KM--
1
-
1
0
0
0
-
0
0
-
0
-
29. Kostelany 1 21,65KM-
0
---
0
----
1
---
-. Medlov 1 25,26KM--------
1
-----
31. Chvalnov 0 16,03KM-------
0
0
---
0
-
-. Nětčice 0 17,39KM--------
0
-----
-. Zborovice 0 17,69KM--------
0
-----
-. Vítonice 0 18,44KM
0
-
0
--
0
0
0
-
0
-
0
--
-. Ratiboř 0 19,21VS
0
-
0
0
----------
-. Chropyně 0 19,52KM-
0
0
-----------
-. Počenice 0 20,00KM-------
0
0
-----
-. Velká (Hranice III) 0 20,02PR
0
--
0
-
0
0
0
0
0
-
0
--
-. Sulimov 0 21,06KM---
0
----------
-. Martinice 0 21,19KM-
0
-----
0
------
-. Loukov 0 23,75KM------------
0
-
-. Žeranovice 0 NPKM-------
0
------
-. Vrchoslavice 0 NPPV-
0
-
0
0
0
0
-
0
-----

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Po
1
Lu
2
Tu
3
Ba
4
No
5
Ro
6
Pr
7
Za
8

9
Va
10
Ka
11

12
Lo
13
Lu
14
1. Zahnašovice 140 15,99KM
1
15
12
15
12
12
-
15
15
12
15
10
6
-
2. Dětkovice 96 15,84VY
12
12
15
12
15
15
-
0
----
15
-
3. Rymice 71 17,02KM
1
8
6
0
6
2
-
10
3
10
5
12
8
-
4. Olšovec 70 17,43PR
15
3
0
6
10
6
-
5
8
5
6
1
5
-
5. Pravčice B 69 17,00KM
5
0
3
2
8
4
-
8
12
8
12
6
1
-
6. Milotice nad Bečvou 68 16,85PR
3
5
8
5
3
8
-
6
4
0
8
8
10
-
7. Hlinsko 60 17,12PR
6
10
1
8
2
10
-
4
6
6
2
2
3
-
8. Radkova Lhota 56 16,98PR
8
0
10
10
1
0
-
2
5
0
4
15
1
-
9. Pravčice A 46 16,84KM-
0
4
0
---
12
0
15
10
5
--
10. Karolín 38 17,79KM
4
6
1
4
5
1
-
1
2
4
3
3
4
-
11. Loukov 23 18,22KM
2
-
5
3
1
3
-
3
1
--
4
1
-
12. Nětčice 21 18,04KM-
0
--
4
1
-
1
10
3
--
2
-
13. Zahnašovice B 12 16,74KM------------
12
-
14. Loučka 10 17,89VS
1
4
0
0
-
5
------
0
-
-. Radíkov 10 18,12PR
10
-------------
16. Roštění 3 21,36KM--
2
--
1
--------
17. Martinice 1 23,43KM-------
1
------
-. Morkovice 1 23,62KM-------
1
------
-. Kostelany 1 25,22KM-----
0
--
1
-----
20. Počenice 0 19,58KM--------
0
-----
-. Pravčice 0 NPKM------------
0
-


Celkem se účastnilo:  64 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: