Rok:

Výsledky ročníku 2011 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Po
1
Lu
2
Ka
3
Ry
4
Ry
5
Tu
6
No
7

8
Po
9
D
10

11
Pr
12
1. Zahnašovice 115 15,51KM
15
10
8
4
15
1
8
15
10
15
2
12
2. Ludslavice 104 15,67KM
4
15
15
12
12
12
3
10
3
6
12
0
3. Pravčice 97 15,55KM
10
0
0
1
10
3
15
12
8
8
15
15
4. Nová Dědina 92 17,24KM
1
12
12
15
1
10
10
1
15
12
3
0
5. Rychlov 85 16,36KM
8
6
3
10
1
15
5
8
1
10
8
10
6. Podhradní Lhota 67 17,18KM
12
8
6
1
6
5
12
2
12
3
0
-
7. Rychlov B 50 17,58KM-
5
4
0
5
4
6
1
6
1
10
8
8. Karolín 43 17,75KM
5
2
10
5
8
8
0
0
0
5
0
0
9. Dobrotice 37 18,35KM
6
3
5
3
1
6
4
0
5
1
0
3
10. Nětčice 30 16,81KM
1
2
2
6
2
1
1
5
2
2
5
1
11. Počenice 24 16,82KM
2
4
0
1
4
2
2
4
4
1
0
-
-. Vítonice 24 18,49KM
3
0
1
-
3
0
0
1
0
4
6
6
13. Tučapy 22 16,93KM
0
1
1
8
1
1
0
3
1
0
4
2
14. Karolín B 9 16,61KM--
1
---
1
6
1
--
0
15. Bílany 8 19,86KM
1
------
1
-
1
-
5
16. Zdounky 6 19,56KM-
1
1
---
1
1
1
--
1
-. Roštění 6 21,00KM
1
0
-
0
1
1
0
1
-
1
-
1
18. Nětčice B 4 20,65KM
1
-
1
---
0
1
---
1
-. Sulimov 4 26,08KM--
0
---
0
0
---
4
20. Medlov 3 21,71KM---
2
---
1
----
21. Litenčice 2 20,32KM-
1
0
-
1
0
-
0
----
-. Pornice 2 23,27KM
1
-
0
----
1
----
-. Morkovice 2 27,95KM
1
-
1
---------
24. Rymice 1 18,24KM---
0
1
-------
-. Přílepy 1 22,03KM-----
1
------
-. Dětkovice 1 22,16VY--
1
---------
-. Rajnochovice 1 24,23KM-----
1
--
0
-
0
-
-. Vrbka 1 24,77KM--
0
---
1
-----
-. Uhřice 1 25,65KM
1
-----------
-. Divoky B 1 34,35KM---------
1
--
-. Brusné 1 35,13KM-
0
--
1
0
--
0
---
-. Chvalnov 1 35,93KM
1
-
0
---------
33. Mladcová 0 14,92ZL
0
0
0
0
0
--
0
--
0
-
-. Mistřice 0 17,17UH--
0
---------
-. Vrbětice 0 17,34ZL
0
0
0
0
----
0
---
-. Myslejovice 0 17,40PV-------
0
----
-. Radkova Lhota 0 17,52PR-
0
-
0
----
0
---
-. Vésky 0 18,03UH--
0
---------
-. Velké Karlovice 0 18,14VS----
0
-------
-. Luboměř 0 18,14NJ----------
0
-
-. Bratřejov 0 18,30ZL--------
0
---
-. Hřivínův Újezd 0 18,36ZL--
0
---------
-. Olšovec 0 18,37PR--------
0
---
-. Vrbětice B 0 18,71ZL
0
0
-
0
----
0
---
-. Hlinsko 0 19,10PR----
0
-------
-. Špičky 0 19,36PR--------
0
---
-. Jasenice 0 19,68VS--------
0
---
-. Tučapy 0 19,76VY-----
0
------
-. Provodovice 0 20,29PR----------
0
-
-. Bratřejov B 0 20,93ZL--------
0
---
-. Kelč 0 20,97VS-
0
------
0
--
0
-. Lešná 0 21,51VS--------
0
---
-. Milotice nad Bečvou 0 24,27PR--------
0
---
-. Bělov 0 27,25KM--
0
---------
-. Křenovice 0 27,51PR-------
0
----
-. Lipová 0 31,15PR----
0
-------
-. Chropyně 0 58,15KM------
0
-----
-. Zdislavice 0 NPKM-------
0
----
-. Lhota 0 NPPR--------
0
---
-. Hoštice 0 NPKM-------
0
----
-. Tečovice 0 NPZL-
0
----------
-. Karolinka 0 NPVS--------
0
---
-. Píšť 0 NPOP-----
0
------

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Po
1
Lu
2
Ka
3
Ry
4
Ry
5
Tu
6
No
7

8
Po
9
D
10

11
Pr
12
1. Pravčice 64 17,34KM
1
1
10
6
10
4
2
10
10
1
1
8
2. Zahnašovice 60 17,97KM
1
10
1
10
1
10
10
1
4
0
2
10
3. Loukov 56 18,21KM
8
8
1
2
4
1
8
6
1
8
8
1
4. Nětčice 53 17,88KM
4
4
4
1
6
1
1
8
6
4
10
4
5. Tučapy 52 18,99KM
10
2
1
1
1
6
6
2
8
10
4
1
6. Rychlov 50 18,81KM
6
6
8
8
8
8
1
1
2
-
1
1
7. Rymice 36 19,20KM
2
1
6
4
2
1
1
4
1
6
6
2
8. Zdounky 15 20,26KM-
1
2
-
1
-
1
1
1
2
-
6
9. Nětčice B 4 24,29KM------
1
1
1
-
1
-
-. Nová Dědina 4 25,77KM------
4
-----
11. Tučapy B 2 23,75KM-----
2
0
-----
-. Vrbka 2 29,03KM--
1
---
1
-----
-. Pornice 2 29,71KM
1
------
1
----
14. Morkovice 1 23,79KM
1
-----------
-. Bílany 1 24,92KM-----------
1
-. Zborovice 1 31,59KM
1
-----------
-. Hoštice 1 47,35KM-------
1
----
18. Radíkov 0 18,93PR--------
0
---
-. Drnovice 0 19,31ZL--------
0
---
-. Hlinsko 0 19,32PR----
0
-------
-. Radkova Lhota 0 20,03PR-
0
----------
-. Tečovice 0 20,14ZL-
0
----------
-. Dřevohostice 0 20,69PR---
0
--------
-. Bratřejov 0 20,84ZL--------
0
---
-. Jasenice 0 21,86VS--------
0
---
-. Prštné 0 22,99ZL--------
0
---
-. Kunovice 0 28,39VS--------
0
---
-. Komárovice 0 31,76VS--------
0
---


Celkem se účastnilo:  91 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: