Pozvánky na soutěže

Rok:

Poř. Kdy Kde Okres
1 2019/05/18 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho KM
2 2019/05/25 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice KM
3 2019/06/01 Tučapy, O pohár starosty města Holešova KM
4 2019/06/08 Babice, O pohár SDH Babice VS
5 2019/06/29 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina KM
6 2019/07/06 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov KM
7 2019/07/20 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM
8 2019/07/21 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM
9 2019/08/04 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM
10 2019/08/10 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM
11 2019/08/11 Valšovice, O putovní stříbrnou proudnici PR
12 2019/08/24 Karolín, O pohár obce Karolín KM
13 2019/08/25 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice KM
Kdy Kde Okres



Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Výsledky soutěže

Soutěž Kategorie Kdo MístoDatum zadání
1RychlovŽeny Tučapy 132019-02-03 11:56:02
2RychlovŽeny Němčice 122019-02-03 11:55:57
3RychlovŽeny Rymice 102019-02-03 11:55:52
4RychlovŽeny Spišská Sobota 112019-02-03 11:55:46
5RychlovŽeny Loukov 92019-02-03 11:55:41
6RychlovŽeny Nětčice 82019-02-03 11:55:34
7RychlovŽeny Bílany 62019-02-03 11:55:28
8RychlovŽeny Pravčice 72019-02-03 11:55:23
9RychlovŽeny Machová 52019-02-03 11:55:19
10RychlovŽeny Počenice 42019-02-03 11:55:14
11RychlovŽeny Hlinsko 32019-02-03 11:55:11
12RychlovŽeny Rychlov 22019-02-03 11:55:06
13RychlovŽeny TAG Zahnašovice 12019-02-03 11:54:57
14RymiceŽeny Tučapy 42019-02-03 09:29:51
15RymiceŽeny Rychlov 52019-02-03 09:29:46
16RymiceŽeny Hlinsko 72019-02-03 09:29:41
17RymiceŽeny Bílany 82019-02-03 09:29:36
18RymiceŽeny Nětčice 92019-02-03 09:29:32
19RymiceŽeny Brusné A102019-02-03 09:29:27
20RymiceŽeny Pravčice 112019-02-03 09:29:23
21RymiceŽeny Machová 112019-02-03 09:29:18
22RymiceŽeny Loukov 112019-02-03 09:29:13
23RymiceŽeny Rymice 62019-02-03 09:29:08
24RymiceŽeny Slušovice 32019-02-03 09:29:04
25RymiceŽeny TAG Zahnašovice 22019-02-03 09:29:00
26RymiceŽeny Špičky 12019-02-03 09:28:57
27Podhradní LhotaŽeny Nětčice 92019-02-03 09:15:40
28Podhradní LhotaŽeny Němčice 102019-02-03 09:15:35
29Podhradní LhotaŽeny Brusné B112019-02-03 09:15:31
30Podhradní LhotaŽeny Loukov 122019-02-03 09:15:27
31Podhradní LhotaŽeny Pravčice 122019-02-03 09:15:23
32Podhradní LhotaŽeny TAG Zahnašovice 62019-02-03 09:15:19
33Podhradní LhotaŽeny Brusné A82019-02-03 09:15:13
34Podhradní LhotaŽeny Rymice 72019-02-03 09:15:08
35Podhradní LhotaŽeny Tučapy 52019-02-03 09:15:03
36Podhradní LhotaŽeny Rychlov 42019-02-03 09:14:59
37Podhradní LhotaŽeny Bílany 32019-02-03 09:14:54
38Podhradní LhotaŽeny Hlinsko 22019-02-03 09:14:51
39Podhradní LhotaŽeny Špičky 12019-02-03 09:14:47
40Nová DědinaŽeny Loukov 92019-02-03 09:11:06
41Nová DědinaŽeny Machová 82019-02-03 09:11:03
42Nová DědinaŽeny Vrbka 72019-02-03 09:10:58
43Nová DědinaŽeny Tučapy 62019-02-03 09:10:53
44Nová DědinaŽeny Nětčice 52019-02-03 09:10:48
45Nová DědinaŽeny TAG Zahnašovice 42019-02-03 09:10:43
46Nová DědinaŽeny Pravčice 32019-02-03 09:10:38
47Nová DědinaŽeny Rymice 22019-02-03 09:10:35
48Nová DědinaŽeny Bílany 12019-02-03 09:10:32
49LudslaviceŽeny Kojetín II-Popůvky 132019-02-03 09:00:54
50LudslaviceŽeny Machová 122019-02-03 09:00:49
51LudslaviceŽeny Rychlov 112019-02-03 09:00:43
52LudslaviceŽeny Tučapy 102019-02-03 09:00:38
53LudslaviceŽeny Pravčice 92019-02-03 09:00:33
54LudslaviceŽeny Loukov 82019-02-03 09:00:27
55LudslaviceŽeny Bílany 72019-02-03 09:00:22
56LudslaviceŽeny Hlinsko 62019-02-03 09:00:17
57LudslaviceŽeny Rymice 42019-02-03 09:00:11
58LudslaviceŽeny Nětčice 52019-02-03 09:00:06
59LudslaviceŽeny TAG Zahnašovice 32019-02-03 09:00:03
60LudslaviceŽeny Radíkov 22019-02-03 08:59:59
61LudslaviceŽeny Špičky 12019-02-03 08:59:54
Soutěž Kategorie Kdo MístoDatum zadání