Soutěže hasičské ligy 2019

Rok:


Podhradní Lhota

Název soutěže a popis: O pohár starosty obce Podhradní Lhota
Kontakt:   Zdeněk Žejdlík
Kdy: 18. 05. 2019 13:00
Telefon:  775 034 725
Začátek rezervace: 05. 05. 2019 20:00
Začátek tipování:  05. 05. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 17. 05. 2019 20:00
Konec hlasování: 17. 05. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Hrabůvka 17,14 PR 17,14 16,76
2.  Radíkov 17,16 PR 17,16 17,15
3.  Babice 17,34 VS 17,34 16,55
4.  Prchalov B 17,75 NJ 17,75 17,49
5.  Mladcová 17,78 ZL 17,54 17,78
6.  Radkova Lhota 17,89 PR 17,08 17,89
7.  Křenovice 18,12 PR 17,99 18,12
8.  Karolín 18,42 KM 18,42 18,05
9.  Valšovice (Hranice VI) 18,57 PR 17,45 18,57
10.  Mysločovice 18,68 ZL 18,50 18,68
11.  Roštění 19,00 KM 18,74 19,00
12.  Pasohlávky 19,04 BO 19,04 18,76
13.  Lukov 19,08 ZL 18,82 19,08
14.  Pravčice 19,24 KM 19,24 16,66
15.  Dětkovice 19,25 VY 19,25 18,73
16.  Zahnašovice 19,47 KM 19,47 19,32
17.  Prchalov A 19,51 NJ 19,51 17,48
18.  Vítonice 19,59 KM 19,59 19,16
19.  Podhradní Lhota 20,46 KM 18,62 20,46
20.  Pravčice B 21,22 KM 19,04 21,22
21.  Mistřice 24,50 UH 18,81 24,50
22.  Vrbka 25,86 KM 25,86 23,17
23.  Hoštice 33,13 KM 33,13 18,47
24.  Ludslavice NP KM 29,16 NP
24.  Velká Lhota NP VS 18,88 NP
24.  Ratiboř NP VS NP NP
24.  Velká (Hranice III) NP PR NP NP
24.  Hlinsko NP PR 19,12 NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Olšovec 17,53 PR 17,53 16,59
2.  Dětkovice 17,88 VY 17,42 17,88
3.  Radíkov 18,12 PR 17,80 18,12
4.  Radkova Lhota 18,21 PR 17,58 18,21
5.  Hlinsko 18,22 PR 17,05 18,22
6.  Pravčice B 18,94 KM 18,51 18,94
7.  Karolín 19,62 KM 19,62 19,21
8.  Milotice nad Bečvou 19,93 PR 18,12 19,93
9.  Loukov 20,48 KM 20,48 19,68
10.  Zahnašovice 20,97 KM 17,27 20,97
11.  Loučka 28,13 VS 20,96 28,13
12.  Rymice 28,72 KM 28,53 28,72


Ludslavice

Název soutěže a popis: O pohár starosty SDH Ludslavice
Kontakt:   Radomír Kojecký
Kdy: 25. 05. 2019 13:00
Telefon:  732 804 442
Začátek rezervace: 12. 05. 2019 20:00
Začátek tipování:  12. 05. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 24. 05. 2019 20:00
Konec hlasování: 24. 05. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Pasohlávky 17,02 BO 17,02 16,90
2.  Zahnašovice 17,27 KM 17,07 17,27
3.  Plumlov 17,66 PV 17,66 16,97
4.  Křenovice 17,66 PR 17,60 17,66
5.  Radíkov 17,94 PR 17,37 17,94
6.  Valšovice (Hranice VI) 18,14 PR 17,86 18,14
7.  Pravčice 18,19 KM 18,19 16,76
8.  Prchalov B 18,44 NJ 18,44 17,43
9.  Radkova Lhota 18,54 PR 16,99 18,54
10.  Hrabůvka 18,55 PR 18,55 17,22
11.  Mistřice 18,64 UH 18,54 18,64
12.  Dětkovice 19,00 VY 18,80 19,00
13.  Chropyně 19,52 KM 19,26 19,52
14.  Nová Dědina 19,74 KM 19,10 19,74
15.  Roštění 20,31 KM 19,44 20,31
16.  Mysločovice 20,92 ZL 20,92 18,31
17.  Karolín 21,66 KM 20,39 21,66
18.  Hoštice 21,95 KM 21,95 18,82
19.  Tučapy 22,15 KM 20,85 22,15
20.  Martinice 22,26 KM 21,27 22,26
21.  Louky 23,74 ZL 23,74 23,26
22.  Jasenice 26,02 VS 22,03 26,02
23.  Mladcová 26,54 ZL 18,16 26,54
24.  Kostelany 27,30 KM 27,30 25,09
25.  Ludslavice 30,51 KM 28,00 30,51
26.  Babice NP VS NP NP
26.  Vrbka NP KM NP NP
26.  Lukov NP ZL NP NP
26.  Pravčice B NP KM NP NP
26.  Hlinsko NP PR NP NP
26.  Prchalov A NP NJ NP NP
26.  Vrchoslavice NP PV NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Zahnašovice 17,73 KM 17,37 17,73
2.  Dětkovice 18,94 VY 17,32 18,94
3.  Hlinsko 19,54 PR 19,54 18,88
4.  Rymice 20,53 KM 19,44 20,53
5.  Karolín 21,07 KM 21,07 19,61
6.  Tečovice 22,58 ZL 22,58 22,19
7.  Milotice nad Bečvou 22,93 PR 22,93 17,88
8.  Loučka 23,69 VS 21,56 23,69
9.  Olšovec 24,37 PR 24,37 21,01
10.  Radkova Lhota NP PR NP NP
10.  Nětčice NP KM NP NP
10.  Pravčice A NP KM NP NP
10.  Pravčice B NP KM NP NP


Tučapy

Název soutěže a popis: O pohár starosty města Holešova
Kontakt:   René Jašek
Kdy: 01. 06. 2019 11:00
Telefon:  775 517 615
Začátek rezervace: 19. 05. 2019 20:00
Začátek tipování:  19. 05. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 31. 05. 2019 20:00
Konec hlasování: 31. 05. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Pravčice 16,54 KM 16,52 16,54
2.  Prchalov A 17,12 NJ 16,67 17,12
3.  Křenovice 17,41 PR 17,39 17,41
4.  Zahnašovice 17,44 KM 17,44 16,52
5.  Pasohlávky 17,48 BO 16,74 17,48
6.  Mladcová 17,51 ZL 17,37 17,51
7.  Prchalov B 17,88 NJ 17,88 16,99
8.  Tošovice TOŠODRY Fireteam 17,96 NJ 17,59 17,96
9.  Hlinsko 17,97 PR 17,97 17,69
10.  Podhradní Lhota 17,97 KM 17,97 17,70
11.  Špičky 18,17 PR 17,64 18,17
12.  Ludslavice 18,52 KM 18,52 18,46
13.  Pravčice B 19,00 KM 18,92 19,00
14.  Ratiboř 19,21 VS 19,21 18,48
14.  Vítonice 19,21 KM 19,15 19,21
16.  Mistřice 19,22 UH 19,22 19,04
17.  Zdounky 19,74 KM 19,37 19,74
18.  Valšovice (Hranice VI) 20,44 PR 20,44 18,47
19.  Tučapy 21,94 KM 21,94 21,71
20.  Brusné 22,76 KM 22,39 22,76
21.  Radíkov 24,34 PR 19,01 24,34
22.  Nová Dědina 33,60 KM 27,87 33,60
23.  Chropyně NP KM NP NP
23.  Hrabůvka NP PR NP NP
23.  Lukov NP ZL NP NP
23.  Babice NP VS NP NP
23.  Hoštice NP KM NP NP
23.  Dětkovice NP VY NP NP
23.  Radkova Lhota NP PR NP NP
23.  Mysločovice NP ZL NP NP
23.  Roštění NP KM NP NP
23.  Karolín NP KM NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Dětkovice 17,02 VY 17,02 16,30
2.  Zahnašovice 17,66 KM 16,32 17,66
3.  Radkova Lhota 18,42 PR 17,77 18,42
4.  Milotice nad Bečvou 18,65 PR 18,65 18,35
5.  Rymice 18,95 KM 17,91 18,95
6.  Loukov 19,00 KM 19,00 18,40
7.  Pravčice A 19,78 KM 19,78 18,80
8.  Pravčice B 20,67 KM 20,67 18,50
9.  Roštění 21,36 KM 20,51 21,36
10.  Karolín 21,78 KM 21,78 21,63
11.  Bojkovice 28,93 UH 28,59 28,93
12.  Hlinsko 36,12 PR 36,12 35,34
13.  Loučka NP VS NP NP
13.  Olšovec NP PR NP NP


Babice

Název soutěže a popis: O pohár SDH Babice
Kontakt:   Petr Korábečný
Kdy: 08. 06. 2019 09:45
Telefon:  777 724 455
Začátek rezervace: 26. 05. 2019 20:00
Začátek tipování:  26. 05. 2019 20:00
Stránky pořadatele:  http://sdh.babice-vs.cz
Konec rezervace: 07. 06. 2019 20:00
Konec hlasování: 07. 06. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Hrabůvka 16,64 PR 16,64 16,48
2.  Radíkov 16,94 PR 16,65 16,94
3.  Prchalov A 17,12 NJ 16,64 17,12
4.  Prchalov B 17,32 NJ 17,02 17,32
5.  Babice 17,70 VS 16,68 17,70
6.  Pasohlávky 17,83 BO 17,83 16,28
7.  Valšovice (Hranice VI) 17,90 PR 17,90 17,60
8.  Radkova Lhota 17,97 PR 17,97 17,42
9.  Mistřice 18,10 UH 17,85 18,10
10.  Roštění 18,33 KM 18,06 18,33
11.  Křenovice 18,40 PR 18,04 18,40
12.  Mysločovice 18,52 ZL 18,52 17,42
13.  Hlinsko 18,59 PR 17,82 18,59
14.  Podhradní Lhota 18,95 KM 18,54 18,95
15.  Vrchoslavice 19,57 PV 18,50 19,57
16.  Velká (Hranice III) 20,02 PR 20,02 19,58
17.  Sulimov 21,06 KM 21,06 19,95
18.  Vrbka 21,28 KM 21,28 21,05
19.  Ludslavice 21,73 KM 21,40 21,73
20.  Hoštice 22,18 KM 21,81 22,18
21.  Zahnašovice 22,32 KM 22,32 22,22
22.  Mladcová 25,58 ZL 24,81 25,58
23.  Dětkovice 31,05 VY 30,70 31,05
24.  Nová Dědina 32,73 KM 31,60 32,73
25.  Pravčice NP KM NP NP
25.  Pravčice B NP KM NP NP
25.  Ratiboř NP VS NP NP
25.  Lukov NP ZL NP NP
25.  Plumlov NP PV NP 16,84
25.  Špičky NP PR NP NP
25.  Karolín NP KM NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Zahnašovice 16,76 KM 16,56 16,76
2.  Dětkovice 17,43 VY 15,91 17,43
3.  Radkova Lhota 17,55 PR 17,41 17,55
4.  Hlinsko 18,06 PR 18,06 17,26
5.  Olšovec 19,77 PR 19,77 17,96
6.  Milotice nad Bečvou 19,89 PR 19,89 18,47
7.  Karolín 20,15 KM 20,15 18,39
8.  Loukov 20,68 KM 20,68 19,54
9.  Pravčice B 22,09 KM 18,76 22,09
10.  Loučka 22,86 VS 22,86 21,74
11.  Rymice 23,56 KM 23,31 23,56
12.  Pravčice A NP KM 18,74 17,80


Nová Dědina

Název soutěže a popis: Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina
Kontakt:   Karel Strýc
Kdy: 29. 06. 2019 11:00
Telefon:  776 048 220
Začátek rezervace: 16. 06. 2019 20:00
Začátek tipování:  16. 06. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 28. 06. 2019 20:00
Konec hlasování: 28. 06. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Pravčice 16,16 KM 16,16 15,69
2.  Hrabůvka 16,65 PR 16,65 16,34
3.  Pasohlávky 16,90 BO 16,40 16,90
4.  Radíkov 17,27 PR 16,45 17,27
5.  Velký Ořechov C 17,28 ZL 17,28 16,43
6.  Zahnašovice 17,39 KM 17,39 16,57
7.  Prchalov B 17,53 NJ 17,53 17,46
8.  Dětkovice 17,81 VY 17,81 17,43
9.  Ludslavice 17,87 KM 17,68 17,87
10.  Vrchoslavice 18,27 PV 17,74 18,27
11.  Hlinsko 18,56 PR 16,80 18,56
12.  Lukov 18,70 ZL 18,70 17,33
13.  Mysločovice 18,88 ZL 18,88 18,16
14.  Křenovice 19,23 PR 18,43 19,23
15.  Podhradní Lhota 19,27 KM 19,27 19,02
16.  Karolín 19,46 KM 19,46 18,76
17.  Mladcová 19,55 ZL 19,55 18,01
18.  Zdounky 19,78 KM 19,78 19,23
19.  Pravčice B 20,23 KM 20,23 19,41
20.  Roštění 20,34 KM 17,68 20,34
21.  Vrbka 20,52 KM 20,25 20,52
22.  Velká nad Veličkou 20,54 HO 20,18 20,54
23.  Brusné 20,62 KM 19,33 20,62
24.  Mistřice 21,09 UH 21,09 20,90
25.  Špičky 26,51 PR 26,51 25,16
26.  Radkova Lhota 29,91 PR 29,91 26,21
27.  Nová Dědina 30,03 KM 30,03 27,50
28.  Nová Dědina SK 32,51 KM 32,51 17,38
29.  Valšovice (Hranice VI) NP PR NP NP
29.  Babice NP VS NP NP
29.  Louky NP ZL NP NP
29.  Hoštice NP KM NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Dětkovice 16,15 VY 16,15 15,84
2.  Zahnašovice 16,95 KM 16,74 16,95
3.  Olšovec 17,85 PR 17,85 17,19
4.  Pravčice B 18,63 KM 18,63 17,53
5.  Rymice 19,93 KM 19,93 19,93
6.  Karolín 21,09 KM 21,09 20,53
7.  Nětčice 22,37 KM 22,07 22,37
8.  Milotice nad Bečvou 23,68 PR 23,49 23,68
9.  Hlinsko 26,62 PR 26,62 26,18
10.  Loukov 32,82 KM 19,61 32,82
11.  Radkova Lhota 37,45 PR 33,09 37,45


Roštění

Název soutěže a popis: O pohár starosty obce Roštění
Kontakt:   Petr Lajda
Kdy: 20. 07. 2019 13:00
Telefon:  608 473 597
Začátek rezervace: 07. 07. 2019 20:00
Začátek tipování:  07. 07. 2019 20:00
Stránky pořadatele:  https://www.sdhrosteni.cz/
Konec rezervace: 19. 07. 2019 20:00
Konec hlasování: 19. 07. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Babice 16,10 VS 15,96 16,10
2.  Vésky 16,24 UH 15,86 16,24
3.  Prchalov B 16,73 NJ 16,73 16,68
4.  Zahnašovice 16,76 KM 16,50 16,76
5.  Pravčice 16,77 KM 15,77 16,77
6.  Pasohlávky 16,85 BO 16,85 16,51
7.  Podhradní Lhota 16,97 KM 16,97 16,47
8.  Lukov 17,02 ZL 16,86 17,02
9.  Křenovice 17,10 PR 16,53 17,10
10.  Hlinsko 17,12 PR 17,06 17,12
11.  Radkova Lhota 17,47 PR 17,47 17,41
12.  Hrabůvka 17,77 PR 17,77 15,90
13.  Ludslavice 17,85 KM 17,85 17,24
14.  Karolín 17,88 KM 16,90 17,88
15.  Mistřice 18,54 UH 18,54 18,45
16.  Radíkov 18,82 PR 18,82 16,81
17.  Mysločovice 18,85 ZL 16,69 18,85
18.  Vítonice 19,43 KM 18,85 19,43
19.  Zdounky 19,86 KM 18,57 19,86
20.  Hoštice 20,83 KM 17,84 20,83
21.  Pravčice B 28,31 KM 27,42 28,31
22.  Vrbka 33,78 KM 25,02 33,78
23.  Nová Dědina 39,23 KM 39,01 39,23
24.  Roštění 42,14 KM 42,14 38,72
25.  Valšovice (Hranice VI) NP PR NP NP
25.  Mladcová NP ZL NP NP
25.  Dětkovice NP VY NP NP
25.  Špičky NP PR NP NP
25.  Brusné NP KM NP NP
25.  Velká (Hranice III) NP PR NP NP
25.  Vrchoslavice NP PV NP NP
25.  Kostelany NP KM NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Dětkovice 16,55 VY 16,55 16,33
2.  Zahnašovice 16,57 KM 16,57 15,95
3.  Hlinsko 17,12 PR 17,12 16,96
4.  Milotice nad Bečvou 17,19 PR 17,10 17,19
5.  Olšovec 17,82 PR 17,82 15,98
6.  Loučka 17,89 VS 17,89 17,37
7.  Pravčice B 18,04 KM 18,04 17,93
8.  Loukov 18,48 KM 18,48 17,82
9.  Rymice 19,51 KM 19,09 19,51
10.  Nětčice 19,70 KM 19,70 19,66
11.  Karolín 19,83 KM 19,83 19,13
12.  Roštění 21,51 KM 21,29 21,51
13.  Kostelany 32,16 KM 32,16 31,37
14.  Radkova Lhota NP PR NP NP


Pravčice

Název soutěže a popis: O pohár starosty SDH Pravčice
Kontakt:   Lukáš Mišelnický
Kdy: 21. 07. 2019 09:45
Telefon:  777 295 791
Začátek rezervace: 07. 07. 2019 20:00
Začátek tipování:  07. 07. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 19. 07. 2019 20:00
Konec hlasování: 19. 07. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Hrabůvka 16,62 PR 16,62 16,55
2.  Plumlov 16,64 PV 16,07 16,64
3.  Zahnašovice 16,73 KM 16,73 16,44
4.  Pasohlávky 16,88 BO 16,64 16,88
5.  Radíkov 17,05 PR 16,52 17,05
6.  Lukov 17,06 ZL 17,06 16,95
7.  Hlinsko 17,19 PR 16,72 17,19
8.  Ludslavice 17,39 KM 17,39 16,74
9.  Křenovice 17,42 PR 17,42 16,81
10.  Valšovice (Hranice VI) 17,71 PR 17,24 17,71
11.  Mysločovice 17,75 ZL 17,74 17,75
12.  Mistřice 17,77 UH 17,12 17,77
13.  Dětkovice 17,86 VY 17,86 17,28
14.  Karolín 17,91 KM 17,91 17,81
15.  Mladcová 18,14 ZL 18,14 17,56
16.  Radkova Lhota 18,44 PR 18,44 18,18
17.  Pravčice 18,51 KM 17,17 18,51
18.  Pravčice B 18,54 KM 18,45 18,54
19.  Hoštice 18,94 KM 18,94 18,83
20.  Vítonice 20,05 KM 20,01 20,05
21.  Nová Dědina 20,53 KM 19,63 20,53
22.  Zdounky 21,74 KM 21,08 21,74
23.  Podhradní Lhota 24,17 KM 22,95 24,17
24.  Roštění 45,23 KM 45,23 19,91
25.  Prchalov B NP NJ NP NP
25.  Brusné NP KM NP NP
25.  Velká (Hranice III) NP PR NP NP
25.  Špičky NP PR NP NP
25.  Babice NP VS NP NP
30.  Vrchoslavice DSQ PV 20,89 18,22


Zahnašovice

Název soutěže a popis: O pohár obce Zahnašovice
Kontakt:   Petr Miklík
Kdy: 04. 08. 2019 11:00
Telefon:  736 625 116
Začátek rezervace: 21. 07. 2019 20:00
Začátek tipování:  21. 07. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 02. 08. 2019 20:00
Konec hlasování: 02. 08. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Hrabůvka 16,45 PR 16,45 16,01
2.  Prchalov B 16,52 NJ 16,36 16,52
3.  Pasohlávky 16,58 BO 16,58 16,01
4.  Vésky B 16,61 UH 16,61 16,29
5.  Lukov 16,98 ZL 16,62 16,98
6.  Babice 17,10 VS 17,10 16,76
7.  Valšovice (Hranice VI) 17,34 PR 16,70 17,34
8.  Špičky 17,37 PR 17,02 17,37
9.  Dětkovice 17,51 VY 17,31 17,51
10.  Zahnašovice 17,59 KM 17,59 16,22
11.  Radíkov 17,88 PR 17,88 17,85
12.  Mistřice 17,92 UH 17,50 17,92
13.  Svatobořice 18,43 HO 17,90 18,43
14.  Mladcová 18,59 ZL 18,30 18,59
15.  Jasenice 18,62 VS 17,82 18,62
16.  Roštění 19,27 KM 18,98 19,27
17.  Velká (Hranice III) 19,66 PR 19,35 19,66
18.  Vítonice 19,67 KM 19,67 19,42
19.  Hlinsko 19,75 PR 19,75 17,54
20.  Hoštice 19,95 KM 18,76 19,95
21.  Počenice 20,00 KM 19,35 20,00
22.  Chvalnov 20,19 KM 20,19 19,09
23.  Hrabůvka B 20,97 PR 20,90 20,97
24.  Martinice 21,19 KM 21,19 19,94
25.  Pravčice B 22,20 KM 22,20 18,44
26.  Kokory 26,13 PR 26,13 25,19
27.  Nová Dědina 29,59 KM 29,59 29,40
28.  Zdounky 30,13 KM 30,13 22,02
29.  Ludslavice 31,19 KM 30,56 31,19
30.  Křenovice 31,21 PR 31,21 31,21
31.  Radkova Lhota NP PR NP NP
31.  Brusné NP KM NP NP
31.  Žeranovice NP KM NP NP
31.  Podhradní Lhota NP KM NP NP
31.  Opatovice NP PR NP NP
31.  Čelechovice na Hané NP PV NP NP
31.  Pravčice NP KM NP NP
31.  Plumlov NP PV NP NP
31.  Louky NP ZL NP NP
31.  Mysločovice NP ZL NP NP
31.  Karolín NP KM NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Zahnašovice 15,99 KM 15,99 15,96
2.  Pravčice A 16,84 KM 16,84 16,38
3.  Rymice 17,25 KM 16,92 17,25
4.  Pravčice B 17,36 KM 17,36 17,31
5.  Hostašovice 17,74 NJ 17,74 17,65
6.  Milotice nad Bečvou 17,79 PR 17,79 17,79
7.  Olšovec 18,27 PR 18,27 17,94
8.  Hlinsko 18,30 PR 18,30 17,57
9.  Bohuslavice u Zlína 18,36 ZL 18,36 17,77
10.  Opatovice 18,46 PR 18,46 17,13
11.  Loukov 18,74 KM 18,74 17,63
12.  Dub nad Moravou 19,72 OL 19,33 19,72
13.  Radkova Lhota 20,47 PR 17,94 20,47
14.  Karolín 21,65 KM 21,65 20,61
15.  Martinice 23,43 KM 23,33 23,43
16.  Morkovice 23,62 KM 22,55 23,62
17.  Nětčice 30,75 KM 30,75 30,57
18.  Bojkovice NP UH NP NP
18.  Dětkovice NP VY NP NP


Nětčice

Název soutěže a popis: O pohár starosty SDH Nětčice
Kontakt:   Svatava Navrátilová
Kdy: 10. 08. 2019 11:00
Telefon:  731 212 568
Začátek rezervace: 28. 07. 2019 20:00
Začátek tipování:  28. 07. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 09. 08. 2019 20:00
Konec hlasování: 09. 08. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Babice 14,56 VS 14,56 14,01
2.  Ludslavice 14,60 KM 14,60 14,37
3.  Prchalov B 14,60 NJ 14,60 14,38
4.  Mistřice 14,61 UH 14,61 14,50
5.  Křenovice 14,72 PR 14,72 14,64
6.  Hrabůvka 14,82 PR 14,82 14,66
7.  Mladcová 15,13 ZL 15,13 15,09
8.  Karolín 15,32 KM 14,88 15,32
9.  Lukov 15,34 ZL 15,09 15,34
10.  Radkova Lhota 15,43 PR 15,43 14,75
11.  Hoštice 15,45 KM 15,06 15,45
12.  Hlinsko 15,54 PR 14,74 15,54
13.  Zahnašovice 15,90 KM 15,90 13,90
14.  Chvalnov 16,03 KM 15,55 16,03
15.  Radíkov 16,04 PR 16,04 16,01
16.  Roštění 16,22 KM 15,90 16,22
17.  Podhradní Lhota 16,37 KM 15,34 16,37
18.  Vrchoslavice 16,43 PV 16,16 16,43
19.  Mysločovice 16,51 ZL 16,08 16,51
20.  Pravčice B 17,10 KM 17,10 16,98
21.  Nětčice 17,39 KM 17,37 17,39
22.  Velká (Hranice III) 17,44 PR 17,44 16,79
23.  Nová Dědina 17,49 KM 16,68 17,49
24.  Němčice nad Hanou 17,66 PV 17,17 17,66
25.  Zborovice 17,69 KM 17,17 17,69
26.  Pustiměř 18,15 VY 17,20 18,15
27.  Vrbka 18,20 KM 18,20 17,63
28.  Dětkovice 19,89 VY 19,89 19,89
29.  Zdounky 21,63 KM 20,99 21,63
30.  Medlov 25,26 KM 25,26 16,90
31.  Špičky 28,44 PR 15,36 28,44
32.  Počenice 32,96 KM 32,96 30,43
33.  Valšovice (Hranice VI) NP PR NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Zahnašovice 16,89 KM 16,54 16,89
2.  Pravčice B 17,83 KM 17,83 17,48
3.  Nětčice 18,04 KM 17,86 18,04
4.  Olšovec 18,11 PR 17,95 18,11
5.  Hlinsko 18,38 PR 17,63 18,38
6.  Radkova Lhota 18,53 PR 18,53 17,45
7.  Milotice nad Bečvou 19,11 PR 18,63 19,11
8.  Počenice 19,58 KM 18,44 19,58
9.  Rymice 20,31 KM 17,56 20,31
10.  Karolín 20,96 KM 20,96 20,79
11.  Kostelany 25,22 KM 25,22 21,83
12.  Loukov 27,13 KM 27,13 25,97
13.  Pravčice A NP KM NP NP


Valšovice

Název soutěže a popis: O putovní stříbrnou proudnici
Kontakt:   Karel Jašík
Kdy: 11. 08. 2019 09:30
Telefon:  736 630 955
Začátek rezervace: 28. 07. 2019 20:00
Začátek tipování:  28. 07. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 09. 08. 2019 20:00
Konec hlasování: 09. 08. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Zahnašovice 16,98 KM 16,98 16,88
2.  Radíkov 17,47 PR 17,06 17,47
3.  Babice 17,59 VS 17,59 17,15
4.  Opatovice 17,71 PR 17,46 17,71
5.  Podhradní Lhota 17,98 KM 17,98 17,68
6.  Špičky 18,01 PR 18,01 17,95
7.  Prchalov B 18,06 NJ 17,28 18,06
8.  Křenovice 18,11 PR 18,01 18,11
8.  Radkova Lhota 18,11 PR 18,00 18,11
10.  Hlinsko 18,14 PR 17,71 18,14
11.  Hrabůvka 18,43 PR 18,14 18,43
12.  Mistřice 18,51 UH 18,51 18,32
13.  Lukov 18,55 ZL 18,55 18,30
14.  Karolín 18,58 KM 17,74 18,58
15.  Dětkovice 18,68 VY 17,81 18,68
16.  Valšovice (Hranice VI) 19,33 PR 19,21 19,33
17.  Jasenice 19,35 VS 19,35 18,88
18.  Vrbka 19,52 KM 19,24 19,52
19.  Pravčice B 20,33 KM 20,33 19,85
20.  Nová Dědina 20,68 KM 19,87 20,68
21.  Vítonice 20,77 KM 20,68 20,77
22.  Brusné 21,46 KM 19,36 21,46
23.  Býškovice 21,70 PR 21,70 20,89
24.  Mladcová 25,66 ZL 25,66 17,64
25.  Ludslavice 29,31 KM 23,61 29,31
25.  Velká (Hranice III) 29,31 PR 28,93 29,31
27.  Roštění 30,04 KM 28,10 30,04
28.  Hoštice 33,20 KM 32,73 33,20
29.  Mysločovice NP ZL NP 18,46

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Pravčice A 17,22 KM 17,13 17,22
2.  Opatovice 17,74 PR 17,23 17,74
3.  Zahnašovice 17,77 KM 16,74 17,77
4.  Rymice 18,18 KM 17,24 18,18
5.  Pravčice B 18,20 KM 16,91 18,20
6.  Hlinsko 18,34 PR 18,03 18,34
7.  Olšovec 18,56 PR 18,45 18,56
8.  Karolín 20,24 KM 19,51 20,24
9.  Nětčice 23,96 KM 19,52 23,96
10.  Radkova Lhota NP PR - -
10.  Milotice nad Bečvou NP PR - -


Karolín

Název soutěže a popis: O pohár obce Karolín
Kontakt:   Daniel Ondra
Kdy: 24. 08. 2019 11:00
Telefon:  721 117 964
Začátek rezervace: 11. 08. 2019 20:00
Začátek tipování:  11. 08. 2019 20:00
Stránky pořadatele:  https://www.sdhkarolin.cz
Konec rezervace: 23. 08. 2019 20:00
Konec hlasování: 23. 08. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Radíkov 17,19 PR 17,05 17,19
2.  Babice 17,29 VS 17,29 16,83
3.  Ludslavice 17,31 KM 17,31 17,19
4.  Zahnašovice 17,51 KM 17,09 17,51
5.  Hrabůvka 17,74 PR 17,31 17,74
6.  Křenovice 17,77 PR 17,59 17,77
7.  Karolín 17,95 KM 17,20 17,95
8.  Hoštice 18,03 KM 18,03 17,60
9.  Mladcová 18,06 ZL 18,06 17,45
10.  Mistřice 18,58 UH 18,58 17,03
11.  Roštění 18,96 KM 18,16 18,96
12.  Pravčice B 19,06 KM 19,06 19,04
13.  Jasenice 19,22 VS 19,22 18,94
14.  Lukov 19,36 ZL 18,78 19,36
15.  Valšovice (Hranice VI) 19,40 PR 19,40 18,60
16.  Brusné 20,68 KM 20,68 20,65
17.  Vrbka 21,12 KM 21,12 19,83
18.  Dětkovice 21,60 VY 21,60 21,48
19.  Kostelany 21,65 KM 20,60 21,65
20.  Radkova Lhota 21,90 PR 21,90 19,45
21.  Nová Dědina 29,89 KM 19,26 29,89
22.  Čelechovice na Hané NP PV NP NP
22.  Prchalov B NP NJ NP NP
22.  Hlinsko NP PR NP NP
22.  Špičky NP PR NP NP
22.  Mysločovice NP ZL NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Zahnašovice 16,91 KM 16,57 16,91
2.  Pravčice B 17,00 KM 16,75 17,00
3.  Pravčice A 17,33 KM 16,71 17,33
4.  Milotice nad Bečvou 18,22 PR 17,44 18,22
5.  Bílovice 19,32 UH 19,32 18,44
6.  Olšovec 19,37 PR 19,37 17,29
7.  Rymice 20,50 KM 20,50 18,52
8.  Radkova Lhota 21,43 PR 21,43 18,32
9.  Karolín 21,78 KM 21,78 19,07
10.  Hlinsko 23,78 PR 23,78 22,34


Vítonice

Název soutěže a popis: O putovní pohár starosty SDH Vítonice
Kontakt:   Jan Bělík
Kdy: 25. 08. 2019 11:00
Telefon:  732 834 927
Začátek rezervace: 11. 08. 2019 20:00
Začátek tipování:  11. 08. 2019 20:00
Stránky pořadatele:  http://hasicivitonice.eu/
Konec rezervace: 23. 08. 2019 20:00
Konec hlasování: 23. 08. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Špičky 17,02 PR 17,02 16,92
2.  Prchalov B 17,18 NJ 16,47 17,18
3.  Podhradní Lhota 17,23 KM 17,11 17,23
4.  Křenovice 17,33 PR 17,03 17,33
5.  Valšovice (Hranice VI) 17,52 PR 17,52 17,04
6.  Radíkov 17,54 PR 17,54 16,83
7.  Radkova Lhota 17,96 PR 17,75 17,96
8.  Babice 18,12 VS 17,47 18,12
9.  Ludslavice 18,14 KM 17,20 18,14
10.  Karolín 18,14 KM 17,65 18,14
11.  Opatovice 18,36 PR 18,36 18,27
12.  Vítonice 18,44 KM 17,99 18,44
13.  Hoštice 18,54 KM 17,65 18,54
14.  Roštění 18,66 KM 17,78 18,66
15.  Lukov 18,78 ZL 16,91 18,78
16.  Dětkovice 19,06 VY 19,06 17,64
17.  Vrbka 19,40 KM 19,40 18,56
18.  Mladcová 19,42 ZL 19,42 19,11
19.  Hrabůvka 19,46 PR 16,54 19,46
20.  Hlinsko 20,08 PR 17,36 20,08
21.  Velká (Hranice III) 21,25 PR 21,25 21,22
22.  Zahnašovice 22,77 KM 22,09 22,77
23.  Mistřice - UH - -
23.  Pravčice B NP KM NP NP
23.  Mysločovice NP ZL NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Radkova Lhota 16,98 PR 16,81 16,98
2.  Rymice 17,11 KM 16,47 17,11
3.  Zahnašovice 17,20 KM 16,24 17,20
4.  Milotice nad Bečvou 17,30 PR 17,30 17,24
5.  Pravčice B 17,80 KM 16,86 17,80
6.  Opatovice 17,94 PR 17,35 17,94
7.  Pravčice A 18,01 KM 16,70 18,01
8.  Loukov 18,22 KM 17,76 18,22
9.  Karolín 19,90 KM 19,90 19,54
10.  Hlinsko 24,52 PR 20,80 24,52
11.  Olšovec 26,54 PR 26,54 26,16


Loukov (Libosváry)

Název soutěže a popis: O putovní pohár starosty SDH Loukov
Kontakt:   Tomáš Olivík
Kdy: 31. 08. 2019 13:00
Telefon:  725 381 968
Začátek rezervace: 18. 08. 2019 20:00
Začátek tipování:  18. 08. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 30. 08. 2019 20:00
Konec hlasování: 08. 09. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Pravčice 16,25 KM 16,05 16,25
2.  Hrabůvka 16,30 PR 16,30 16,28
3.  Pasohlávky 16,82 BO 16,82 16,61
4.  Radíkov 16,84 PR 16,32 16,84
5.  Podhradní Lhota 16,87 KM 16,87 16,73
6.  Ludslavice 17,03 KM 17,03 16,74
7.  Křenovice 17,26 PR 17,26 17,09
8.  Dětkovice 17,42 VY 17,42 17,33
9.  Radkova Lhota 17,44 PR 17,24 17,44
10.  Špičky 17,52 PR 17,33 17,52
11.  Velký Ořechov C 17,63 ZL 17,63 16,38
12.  Hoštice 17,66 KM 17,66 17,49
13.  Prchalov B 18,00 NJ 18,00 16,51
14.  Lukov 18,20 ZL 17,70 18,20
15.  Valšovice (Hranice VI) 18,28 PR 18,13 18,28
16.  Karolín 18,51 KM 17,00 18,51
17.  Vrbka 18,67 KM 18,39 18,67
18.  Chvalnov 18,78 KM 18,78 18,41
19.  Mysločovice 19,13 ZL 19,12 19,13
20.  Zdounky 19,34 KM 19,34 19,05
21.  Zahnašovice 19,46 KM 19,46 18,60
22.  Hlinsko 19,60 PR 19,60 16,64
23.  Mistřice 20,83 UH 17,64 20,83
24.  Babice 22,30 VS 22,30 22,01
25.  Býškovice 22,64 PR 22,54 22,64
26.  Loukov 23,75 KM 23,75 22,75
27.  Roštění 24,59 KM 23,68 24,59
28.  Mladcová 25,98 ZL 25,98 25,80
29.  Brusné 41,60 KM 41,52 41,60
30.  Nová Dědina NP KM - -
30.  Pravčice B NP KM 18,17 -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Dětkovice 15,84 VY 15,52 15,84
2.  Zahnašovice B 16,74 KM 16,67 16,74
3.  Milotice nad Bečvou 16,85 PR 16,85 16,33
4.  Rymice 17,02 KM 17,02 16,86
5.  Zahnašovice 17,04 KM 17,04 16,75
6.  Olšovec 17,43 PR 17,13 17,43
7.  Karolín 17,79 KM 17,79 17,66
8.  Hlinsko 17,97 PR 17,77 17,97
9.  Nětčice 19,44 KM 19,13 19,44
10.  Loukov 20,62 KM 20,62 19,91
11.  Radkova Lhota 22,04 PR 17,44 22,04
12.  Pravčice B 22,87 KM 22,87 22,55
13.  Pravčice NP KM - -
13.  Loučka NP VS - -


Lukov

Název soutěže a popis: O putovní pohár starosty obce Lukov
Kontakt:   Lukáš Žák
Kdy: 08. 10. 2019 11:00
Telefon:  725 281 043
Začátek rezervace: 08. 10. 2019 11:00
Začátek tipování:  08. 10. 2019 00:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 08. 10. 2019 11:00
Konec hlasování: 08. 10. 2019 00:00

Počet soutěží: 14  Celkem pokusů:  45
Kód pro vložení kalendáře soutěží ligy na vaše stránky: