Tipy na nejlepší čas v soutěži

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
12024/07/062024/07/20 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
22024/07/142024/07/20 Šumvald, Šumvald OL BIOMAC HE
32024/07/142024/07/20 Niva, Pohárová soutěž PV VCPV
42024/06/142024/07/20 Cvičiště Kojatín, Noční hasičské závody v Kojatíně TR -
52024/07/072024/07/20 Strmilov, 7.kolo PLPÚ / O pohár starosty města Strmilov (noč JH PLPU
62024/07/072024/07/21 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
72024/07/132024/07/21 Hrotovice, U dolního rybníka, O pohár města Hrotovice TR -
82024/07/222024/07/27 Nová Ves u Chrastavy, 8.kolo PKL - Nová Ves u Chrastavy 2024 LI PKL
92024/07/212024/07/27 Janovice, Janovice (2B) BR BIOMAC HE
102024/07/132024/07/27 Vracov - fotb. hřiště, O pohár starosty SDH HO GPHO
112024/07/142024/07/28 Kamenice nad Lipou, 8.kolo PLPÚ / O putovní pohár města Kam.nad Lipou PE PLPU
122024/07/212024/08/03 Budeč, 9.kolo PLPÚ / O pohár starosty obce JH PLPU
132024/07/212024/08/03 Meziříčko, O pohár SDH Meziříčko ZR ŽL
142024/07/212024/08/04 Radostín nad Oslavou, O putovní pohár starosty obce Radostín nad Oslavou ZR ŽL
152024/07/212024/08/04 Litovany, O pohár obce Litovany TR TRL
162024/05/282024/08/09 Mikulovice, Noční soutěž 2B ZN -
172024/08/052024/08/10 Malá Skála, Maloskalský pohár JN JL
182024/08/042024/08/10 Hrabišín, Hrabišín (3B) SU BIOMAC HE
192024/07/132024/08/10 Zámecký areál Tršice, Netradiční soutěž OL -
202024/08/022024/08/10 Habrovany, O pohár starosty obce Habrovany VY VCOV
212024/05/282024/08/10 Mikulovice, Soutěž MH v požárním útoku ZN -
222024/08/052024/08/11 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
232024/08/022024/08/11 Radslavice, O pohár starosty obce Radslavice VY VCOV
242024/08/042024/08/11 Třeština, Třeština (3B) SU BIOMAC HE
252024/07/282024/08/11 Čikov, 15. ročník O putovní pohár starosty obce Čikov TR ŽL
262024/07/282024/08/11 Radonín, O pohár starostky obce TR TRL
272024/08/032024/08/17 Budíkovice, O pohár starosty SDH TR EXČR
282024/08/092024/08/17 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
292024/08/042024/08/17 Žirovnice, 10.kolo PLPÚ /O perleťovou plaketu města Žirovnice PE PLPU
302024/07/192024/08/17 14:00, Pohár mladých hasičů - Vítonice (okres Znojmo) ZN -
312024/08/042024/08/18 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
322024/07/152024/08/23 Hasičské hřiště Újezd, Memoriál Miloslava Kozdase v požární útoku na 2B ZN -
332024/08/112024/08/24 Zbraslav, 8.kolo Žďárské ligy ve Zbraslavi BO ŽL
342024/08/162024/08/24 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
352024/08/162024/08/25 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
362024/08/112024/08/25 Hamry nad Sázavou, 9. kolo Žďárské ligy Hamry nad Sázavou ZR ŽL
372024/08/262024/08/31 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
382024/08/172024/08/31 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice TA EXČR
392024/08/232024/08/31 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
402024/08/182024/09/01 Budíkovice, O pohár starosty SDH TR TRL
412024/08/182024/09/01 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST EXČR
422024/08/102024/09/01 Tlumačov tréninková plocha, O pohár ekonoma SDH a Putovní pohár Jana Látky DO -
432024/08/232024/09/01 Mokrá-Horákov, O pohár starosty obce Mokrá-Horákov BO VCOV
442024/08/182024/09/01 Sokolí, Memoriál Luboše Švaříčka TR TRL
452024/08/242024/09/01 Vel. nad Veličkou - náměstí, O pohár starosty obce Vel. nad Veličkou HO GPHO
462024/08/242024/09/07 Markvartice, O putovní pohár SDH Markvartice TR TRL
472024/09/022024/09/07 Tanvald, O pohár starosty města Tanvaldu JN JL
482024/08/242024/09/07 Oldřiš, O pohár starosty SDH SY EXČR
492024/08/242024/09/07 Stařeč, O pohár starosty SDH Stařeč TR TRL
502024/08/252024/09/07 Nová Včelnice, 11.kolo PLPÚ /O pohár starosty města Nová Včelnice JH PLPU
512024/09/022024/09/07 Raspenava, 9.kolo PKL - Raspenava 2024 LI PKL
522024/09/052024/09/07 Hřiště Úbislavice, Úbislavice - 16. ročník noční soutěže na 2B JC -
532024/09/012024/09/07 Dolany, Dolany (2B - noční) OL BIOMAC HE
542024/08/252024/09/08 Trnava, O pohár SDH TR TRL
552024/08/182024/09/08 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR EXČR
562024/09/022024/09/08 Liberec - Karlinky, 10.kolo PKL - Karlinky 2024 LI PKL
572024/08/252024/09/08 Lipník, O pohár starosty SDH Lipník TR TRL
582024/08/312024/09/14 Kněžice, Pohár Bohemia TR TRL
592024/08/312024/09/14 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
602024/09/092024/09/14 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
612024/09/072024/09/14 Holýšov, V. kolo CHLMH DO CHL
622024/05/072024/09/14 Soběsuky, Pohárová soutěž PV VCPV
632024/09/012024/09/14 Jasenice, Memoriál Jaroslava Tomka TR ŽL
642024/09/092024/09/14 Košťálov, 11.kolo PKL - Košťálov 2024 SM PKL
652024/09/012024/09/15 Rokytnice nad Rokytnou, Třebíčská liga MH TR TRL
662024/09/012024/09/15 Budíkovice, O pohár starosty SDH TR TRL
672024/09/072024/09/21 Výčapy, Výčapský pohár TR TRL
682024/09/162024/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
692024/09/152024/09/21 Plinkout, Plinkout (3B) OL BIOMAC HE
702024/09/082024/09/21 Český Rudolec, 12.kolo PLPÚ / O pohár starostky obce JH PLPU
712024/09/082024/09/21 Maršovice, Závěrečné kolo Žďárské ligy v Maršovicích ZR ŽL
722024/09/162024/09/21 Ploukonice, 12.kolo PKL - Ploukonice 2024 SM PKL
732024/09/152024/09/28 Markvarec, 13.kolo PLPÚ / O pohár starostky obce JH PLPU
Akce Začátek Konec Kde Okres Liga

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Tipy výsledku soutěže

Soutěž Kategorie KdoDatum tipu
1MaršoviceŽenyMichal Matějíček2024-07-14 08:51:00
2MaršoviceMužiMichal Matějíček2024-07-14 08:50:43
3NetínŽenyLukáš Vaculík2024-07-13 10:46:11
4NetínMužiLukáš Vaculík2024-07-13 10:45:57
5NetínŽenyMichal Matějíček2024-07-13 07:18:00
6NetínMužiMichal Matějíček2024-07-13 07:17:25
7Petrov u koupalištěŽenyPetr Kotásek2024-07-06 11:31:43
8Petrov u koupalištěMužiPetr Kotásek2024-07-06 11:31:24
9ČechtínŽenyMichal Matějíček2024-06-23 08:59:39
10ČechtínMužiMichal Matějíček2024-06-23 08:58:57
11NevcehleŽenyMichal Matějíček2024-06-22 10:55:38
12NevcehleMužiMichal Matějíček2024-06-22 10:55:13
13NevcehleŽenyLukáš Vaculík2024-06-22 06:06:47
14NevcehleMužiLukáš Vaculík2024-06-22 06:06:37
15RadíkovŽenyLukáš Vaculík2024-06-16 09:15:33
16RadíkovMužiLukáš Vaculík2024-06-16 09:15:20
17RadíkovŽenyMichal Matějíček2024-06-15 20:21:13
18RadíkovMužiMichal Matějíček2024-06-15 20:20:57
19PlumlovŽenyLukáš Vaculík2024-06-15 09:50:44
20PlumlovMužiLukáš Vaculík2024-06-15 09:50:31
21PlumlovŽenyMichal Matějíček2024-06-14 19:52:19
22PlumlovMužiMichal Matějíček2024-06-14 19:51:45
23Ratíškovice - fotba.hřištěŽenyPetr Kotásek2024-06-05 17:40:57
24Ratíškovice - fotba.hřištěMužiPetr Kotásek2024-06-05 17:40:30
25Svatobořice - hasičský areálŽenyPetr Kotásek2024-05-11 11:45:54
26Svatobořice - hasičský areálMužiPetr Kotásek2024-05-11 11:45:39
27Svatobořice - hasičský areálŽenyMichal Matějíček2024-05-11 11:29:29
28Svatobořice - hasičský areálMužiMichal Matějíček2024-05-11 11:29:11
29Svatobořice - hasičský areálMužiDaniel Chvátal2024-05-09 21:56:16
30Vlkoš - fotb. hřištěŽenyDaniel Chvátal2024-05-04 11:53:26
31Vlkoš - fotb. hřištěMužiDaniel Chvátal2024-05-04 11:53:09
32Vlkoš - fotb. hřištěŽenyPetr Kotásek2024-04-24 07:50:01
33Vlkoš - fotb. hřištěMužiPetr Kotásek2024-04-24 07:49:26
Soutěž Kategorie KdoDatum tipu