Bookmark and Share

Pravidla, dokumenty a informace k PHL 2021

Vydáno dne 16. 06. 2021 (1604 x přečteno)

Doplňujeme pravidla, další dokumenty potřebné k přihlášení do PHL a další informace k aktuálnímu ligovému ročníku. Více v článku.


Dle rozhodnutí rady, PHL 2021 proběhne ve sníženém počtu pořadatelů a bude mít tedy 8 kol.

Aktuální kalendář PHL 2021:
3.7. - Roštění - 13:00
4.7. - Nová Dědina - 11:00
7.8. - Loukov - 13:00
21.8. - Lukov - 13:00
22.8. - Vítonice - 11:00
28.8. - Nětčice - 11:00
5.9. - Křenovice - 10:30
11.9. - Karolín - 13:30
KAŽDÝ POŘADATEL SI V PŘÍPADĚ ZHOŘŠENÍ SITUACE A NEPŘIZNIVÝCH HYGIENICKÝCH OPATŘENÍ PRO POŘÁDÁNÍ VYHRAZUJE PRÁVO NA ZRUŠENÍ SOUTĚŽE.
 
 
UPOZORNĚNÍ PRO ZÁJEMCE O ZAŘAZENÍ DO CELKOVÉHO HODNOCENÍ: Týmy mimo okres Kroměříž se zájmem o zařazení do celkového hodnocení PHL, se evidují na prvním kole v Roštění. (vyplněnou přihláškou a složením poplatku 300Kč, který bude použit do celkového vyhodnocení ligy).


Soutěže se budou řídit pravidly PHL 2021. Ta byla pro soutěžní družstva v rámci opatření proti SARS-CoV-2 a velkému počtu dalších soutěží upravena ve 2 bodech:

1) Nově se muži zahajovacího nástupu neúčastní v počtu 4 zástupců. Počet členů na nástupu byl snížen na 1 zástupce, který se nástupu bude účastnít v jednotném oděvu, ve kterém vykoná požární útok.

2) Nově není pro týmy účastnící se celkového hodnocení PHL omezeno půjčování pouze na 3 soutěže. Půjčení jednoho závodníka bylo rozšířeno na 5 soutěží. (Týmy mimo bodování PHL bez omezení). Půjčovné bude i nadále zpoplatněno částkou 150,-

Pravidla PHL 2021: https://drive.google.com/file/d/1dguhXKIxrm7LLX6E__8fk39R02ZnvQOM/view?usp=sharing

 

Celkové hodnocení:

Počet celkově ohodnocených týmů mužů a žen PHL 2021 bude stanoven dle počtu přihlášených týmů. O stanovení počtu bude informovat rada PHL.

Galavečer PHL bude záviset na platných opatřeních a celkovém počtu přihlášených týmů. O tom zda se galavečer uskuteční a v jakém formátu nebo zda proběhne ohodnocení týmů na posledním kole PHL bude rada PHL včas informovat.

 

Přihláška na soutěž:

Jak je poslední roky zvykem, na každé soutěži bude třeba při registraci týmu do soutěže odevzdat vyplněnou přihlášku, pro potřeby dokládání zranění atd. Tato příhláška je pro rok 2021 doplněna o čestné prohlášení neinfekčnosti nemoci SARS-CoV-2.

Pořadatel soutěže se tedy zavazuje k tomu, že:
- získané osobní údaje nebudou zneužity ke komerčním, obchodním a jiným nežádoucím účelům
- získané osobní údaje budou sloužit výhradně a pouze pro potřeby prevence nákazy SARS-CoV-2
- dokumenty budou pro skončení doby archivace řádně skartovány

Přihláška na soutěž: https://drive.google.com/file/d/15wCpmyfsR5vBOyWa7-kqcaut7WuYdRTX/view?usp=sharing

(možno použít vlastní dokuemnt a prohlášení, popř. předložit kopii výsledku negativního testu, očkovacího certifikátu a pod.)

V případě potřeby přikládáme také prohlášení pro jednotlivce: https://drive.google.com/file/d/1_6u0pKMcFSOP-2KSfH52sIVhKamO1Pli/view?usp=sharing

 

Další dokumenty:

Protest: https://drive.google.com/file/d/1U55lLkxfrI67Lx4BYHvW7jK7ue-fJfFY/view?usp=sharing

 

INFORMACE KE STARTOVNÍ LISTINĚ:

Týmy, které se účastnily všech soutěží v posledním roce PHL mají právo startovat pod pevným startovním číslem. Ta již byla volena oslovenými zástupci, dle umístění v posledním ročníku ligy.

Startovní listiny na soutěže v Roštění a na Nové Dědině, které měly proběhnout původně pouze jako pohárové, zústávají v plastnost. Po domluvě zástupců ligy budou tedy pevná startovní čísla přiřazena pravidelným účastníků od 3. kola PHL v Loukově. ---- PŘI NEOMLUVENÉ ÚČASTI SE PEVNÉ STARTOVNÍ ČÍSLO RUŠÍ a od příštího kola bude volné k rezervaci

 

PHL 2021 tedy začne již 3.7. ve 13:00 v Roštění - pro více informací sledujte facebook PHL či facebook hasičů Roštění a jejich událost uveřejněnou níže.

INFORMACE K PRVNÍMU KOLU PHL V ROŠTĚNÍ: https://fb.me/e/IVN9s4wp