Rok:

Výsledky ročníku 2012 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Po
1
Ka
2
Ry
3
Ry
4
Body
1. Podhradní Lhota 90 15,97KM
5
10
15
6
36
2. Ludslavice 82 15,66KM
15
15
1
5
36
3. Radkova Lhota 78 17,25PR
12
-
8
12
32
4. Zahnašovice 75 15,13KM
4
8
1
10
23
5. Pravčice 57 15,03KM
0
0
10
15
25
6. Nová Dědina 56 16,99KM
10
12
0
3
25
7. Karolín 52 17,43KM
8
4
6
4
22
8. Rychlov 35 17,86KM
1
5
0
8
14
9. Nětčice 30 16,21KM
3
1
1
1
6
10. Počenice 28 19,03KM
2
1
5
1
9
11. Dobrotice 25 18,53KM
1
3
12
2
18
12. Vítonice 24 18,47KM
6
1
-
0
7
13. Tučapy 17 16,91KM
1
1
4
1
7
14. Roštění 15 17,38KM-
6
0
1
7
15. Litenčice 10 17,27KM-
2
2
-4
16. Zdounky 8 20,93KM-
1
0
-1
17. Brusné 6 17,64KM----0
18. Morkovice 5 20,36KM
1
1
--2
19. Rymice 4 19,95KM--
3
-3
20. Pravčice B 3 17,25KM----0
21. Bílany 2 18,48KM
1
---1
-. Karolín B 2 19,63KM
0
1
0
1
2
23. Chropyně 1 16,75KM
0
---0
-. Vrbka 1 23,74KM-
1
--1
-. Prasklice 1 27,31KM
1
---1
-. Chomýž 1 34,54KM----0
27. Mladcová 0 14,95ZL
0
0
0
0
0
-. Plumlov 0 17,06PV
0
---0
-. Vrbětice 0 17,23ZL--
0
-0
-. Salaš 0 17,59ZL
0
---0
-. Bratřejov 0 18,20ZL-
0
--0
-. Hlinsko 0 18,31PR--
0
0
0
-. Provodovice 0 18,96PR----0
-. Lešná 0 19,18VS----0
-. Valšovice (Hranice VI) 0 19,42PR---
0
0
-. Lidečko 0 19,64VS----0
-. Svésedlice 0 20,03OL----0
-. Rajnochovice 0 20,19KM---
0
0
-. Vésky 0 20,48UH-
0
--0
-. Zdislavice 0 20,55KM
0
0
0
-0
-. Karolinka 0 20,77VS----0
-. Potštát 0 20,85PR----0
-. Kelč 0 21,29VS----0
-. Píšť 0 21,64OP----0
-. Záhlinice 0 21,85KM----0
-. Mistřice 0 22,85UH-
0
--0
-. Hodějice 0 23,82VY
0
---0
-. Pačlavice B 0 26,15KM
0
---0
-. Količín 0 28,40KM--
0
-0
-. Medlov 0 35,32KM----0
-. Partutovice 0 35,84PR----0
-. Pačlavice 0 37,01KM
0
---0
-. Pornice 0 39,85KM
0
---0
-. Čechy 0 40,51PR---
0
0
-. Babice 0 NPVS----0
-. Malhotice 0 NPPR---
0
0
-. Luboměř 0 NPNJ----0
-. Bratřejov B 0 NPZL-
0
--0
-. Jasenice 0 NPVS----0
-. Sulimov 0 NPKM-
0
--0
-. Spišská Sobota A 0 NPPP---
0
0
-. Juřinka 0 NPVS----0
-. Podhradní Lhota B 0 NPKM----0
-. Spišská Sobota 0 NPPP---
0
0
-. Milotice nad Bečvou 0 NPPR---
0
0
-. Dětkovice 0 NPVY
0
0
--0
-. Křenovice 0 NPPR----0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Po
1
Ka
2
Ry
3
Ry
4
Body
1. Zahnašovice 54 16,58KM
10
1
1
2
14
2. Rychlov 53 18,01KM
4
8
10
1
23
3. Nětčice 41 19,03KM
6
-
0
6
12
-. Loukov 41 19,36KM-
6
1
1
8
5. Tučapy 33 17,92KM
2
10
1
10
23
6. Zdounky 29 19,89KM
1
4
6
1
12
7. Radkova Lhota 22 18,77PR--
4
8
12
8. Nětčice B 20 19,26KM
1
1
8
4
14
9. Rymice 15 19,15KM-
0
2
1
3
10. Morkovice 9 19,39KM
1
1
--2
11. Pravčice 8 17,10KM
8
---8
12. Vrbka 2 23,60KM-
2
--2
13. Lutopecny 1 26,35KM----0
-. Karolín 1 60,40KM-
1
--1
15. Radíkov 0 16,54PR--
0
-0
-. Hodějice 0 18,99VY
0
---0
-. Býškovice 0 19,13PR----0
-. Hlinsko 0 20,69PR--
0
-0
-. Spišská Sobota 0 22,30PP---
0
0
-. Bílany 0 22,70KM----0
-. Chropyně 0 27,75KM----0
-. Pačlavice B 0 28,18KM
0
---0
-. Lešná 0 28,38VS----0
-. Zborovice 0 31,88KM----0
-. Pornice 0 NPKM----0
-. Mladcová 0 NPZL---
0
0
-. Prštné 0 NPZL----0
-. Pačlavice 0 NPKM
0
---0


Celkem se účastnilo:  95 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: