Liga: | Extraliga ČR |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 13. 08. 2005 13:00 |
Kontakt: | Petr Holuša, Pustkovecká 36, 7 |
Telefon: | +420 |
Okres: | Ostrava-město |
Kraj: | Moravskoslezský |
Zadal: | Aleš Havelka |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petrovice | TR | 17,19 | 17,19 | 17,16 | |
2. | Úherce | PS | 17,31 | 17,23 | 17,31 | |
3. | Bolatice | OP | 17,54 | 17,54 | 17,50 | |
4. | Radíkov | PR | 17,61 | 17,61 | 17,27 | |
5. | Prchalov | NJ | 17,64 | 17,54 | 17,64 | |
6. | Pustkovec | OV | 18,10 | 18,10 | 17,73 | |
7. | Nevcehle | JI | 18,18 | 18,18 | 17,90 | |
8. | Neplachovice | OP | 18,30 | 17,39 | 18,30 | |
9. | Žďár | JH | 18,47 | 18,47 | 17,76 | |
10. | Letohrad - Jeleni | UO | 18,48 | 18,48 | 18,41 | |
11. | Benetice | TR | 18,50 | 18,50 | 18,50 | |
12. | Velké Hoštice | OP | 18,64 | 18,64 | 17,21 | |
13. | Šarovy | ZL | 18,73 | 18,73 | 18,26 | |
14. | Bašnice | JC | 18,75 | 18,75 | 17,85 | |
15. | Bohdalín | PE | 19,07 | 19,07 | 17,18 | |
16. | Sádek | OP | 19,13 | 19,01 | 19,13 | |
17. | Vacenovice | HO | 19,19 | 19,19 | 17,70 | |
18. | Plesná | OV | 19,40 | 18,27 | 19,40 | |
19. | Oldřišov | OP | 20,24 | 19,89 | 20,24 | |
20. | Babice | VS | 20,38 | 20,38 | 17,59 | |
21. | Plumlov | PV | 20,63 | 20,63 | 18,21 | |
22. | Mniší | NJ | 20,96 | 20,96 | 20,53 | |
23. | Michálkovice | OV | 21,24 | 21,24 | 21,02 | |
24. | Mladecko | OP | 21,25 | 19,96 | 21,25 | |
25. | Martinov | OV | 21,35 | 21,35 | 21,33 | |
26. | Milostovice | OP | 22,09 | 20,09 | 22,09 | |
27. | Stará Ves | FM | 22,71 | 22,71 | 19,67 | |
28. | Komárov | OP | 31,91 | 31,91 | 21,07 | |
29. | Borová | OP | NP | - | - | |
29. | Muglinov | OV | NP | - | - | |
29. | Chlebičov | OP | NP | - | - | |
29. | Služovice | OP | NP | - | - | |
29. | Hněvošice | OP | NP | - | - | |
29. | Svinov | OV | NP | - | - | |
29. | Kateřinky | OP | NP | - | - |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kunovice | VS | 18,20 | 17,58 | 18,20 | |
2. | Jistebník | NJ | 19,17 | 19,17 | 18,73 | |
3. | Stará Ves | FM | 19,31 | 19,31 | 17,27 | |
4. | Výčapy | TR | 19,64 | 17,83 | 19,64 | |
5. | Nevcehle | JI | 21,73 | 21,73 | 18,79 | |
6. | Mladecko | OP | 22,03 | 22,03 | 20,05 | |
7. | Martinov | OV | 22,45 | 22,45 | 21,25 | |
8. | Pustkovec | OV | 24,28 | 24,28 | 17,80 | |
9. | Úherce | PS | 26,47 | 26,47 | 21,57 | |
10. | Muglinov | OV | 27,87 | 21,89 | 27,87 | |
11. | Lhotky | ZR | 27,90 | 18,44 | 27,90 | |
12. | Opatovice | PR | 29,68 | 29,68 | 17,58 | |
13. | Michálkovice | OV | 34,90 | 34,90 | 21,48 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře