Liga: | VCT |
Místo: | Stajka |
Okres: | Jindřichův Hradec |
Kraj: | Jihočeský |
Kdy: | 03. 09. 2016 13:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Začátek rezervace: | 21. 08. 2016 18:00 |
Konec rezervace: | 02. 09. 2016 18:00 |
Začátek tipování: | 03. 09. 2016 20:00 |
Konec hlasování: | 03. 09. 2016 00:00 |
Zadal: | Aleš Daňhel |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Poznámka pořadatele
3B, sklopky
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-stajka-7334.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Stajka | JH | Jan Zahradník | ||
2 | 2 | Roseč | JH | Jan Šachl | ||
3 | 3 | Slavošovice | CB | vit koukal | ||
4 | 4 | Halámky | JH | Jan Prokes | ||
5 | 5 | Frahelž | JH | Láďa Růžička | ||
6 | 6 | Lásenice | JH | Hanka Straňáková | ||
7 | 7 | Markvarec | JH | Martin Pecha | ||
8 | 8 | Roseč | B | JH | Jan Šachl | |
9 | 9 | Cizkrajov | JH | Karel Běhan | ||
10 | 10 | Valtínov | JH | Martin Pecha | ||
11 | 11 | Mníšek | JH | Jan Zahradník | ||
12 | 12 | Novosedly nad Nežárkou | JH | vlasta kotek | ||
13 | 13 | Stříbřec | JH | Láďa Frantík | ||
14 | 14 | Polště | JH | Karel Hummler | ||
15 | 15 | Hosín | CB | Standa Hrubeš | ||
16 | 16 | Chlum u Třeboně | JH | Petr Belanský | ||
17 | 17 | Rudolfov | CB | Jan Völfl | ||
18 | 18 | Stříbřec | B | JH | Láďa Frantík | |
19 | 19 | Pístina | JH | Lukáš Jankovec | ||
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Lásenice | JH | Hanka Straňáková | ||
2 | 2 | Rapšach | JH | stáňa | ||
3 | 3 | Novosedly nad Nežárkou | JH | Rostislav Nohava | ||
4 | 4 | Stříbřec | JH | Láďa Frantík | ||
5 | 5 | Chlum u Třeboně | JH | Petr Belanský | ||
6 | 6 | Lomnice nad Lužnicí | JH | Kateřina Bočková | ||
7 | 8 | Staňkov | JH | Hasiči Staňkov |
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stříbřec | JH | - | - | 19,03 | 2016/09/03 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
2. | Slavošovice | CB | - | - | 19,04 | 2016/09/03 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
3. | Markvarec | JH | - | - | 19,25 | 2016/09/03 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
4. | Cizkrajov | JH | - | - | 19,27 | 2016/09/03 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
5. | Mníšek | JH | - | - | 19,78 | 2016/09/03 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
6. | Halámky | JH | - | - | 19,78 | 2016/09/03 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
7. | Stajka | JH | - | - | 20,49 | 2016/09/03 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
8. | Lásenice | JH | - | - | 21,00 | 2016/09/03 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
9. | Frahelž | JH | - | - | 22,12 | 2016/09/03 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
10. | Novosedly nad Nežárkou | JH | - | - | 22,88 | 2016/09/03 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
11. | Roseč B | JH | - | - | 23,11 | 2016/09/03 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
12. | Polště | JH | - | - | 23,65 | 2016/09/03 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
13. | Stříbřec B | JH | - | - | 39,43 | 2016/09/03 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
14. | Chlum u Třeboně | JH | - | - | 56,38 | 2016/09/03 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
15. | Pístina | JH | - | - | NP | 2016/09/03 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
16. | Višňová | JH | - | - | NP | 2016/09/03 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
17. | Roseč | JH | - | - | NP | 2016/09/03 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2015/09/05 | Stajka, O pohár SDH Stajka | |
2016/09/03 | Stajka, O pohár SDH Stajka | |
Kdy | Kde | Liga |
Soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2024/06/08 | Olešnice, VCT - O pohár starosty SDH Olešnice | |
2024/06/15 | Staňkov, Memoriál Františka Bracha | |
2024/06/22 | Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse Chlum u Třeboně | |
2024/07/05 | Lásenice, O pohár SDH Lásenice | |
2024/07/13 | Mníšek, Memoriál Jiřího Černého | |
2024/07/27 | Slavonice, O pohár starosty města Slavonice - noční | |
2024/08/10 | Dešná, O pohár starosty | |
2024/08/17 | Rapšach, O pohár starosty SDH Rapšach | |
2024/08/31 | Hamr, Memoriál Františka Outlého | |
2024/09/07 | Dolní Žďár - Horní Lhota, Soutěž v požárním útoku a O pohár starosty obce | |
2024/09/21 | Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře | |
Kdy | Kde | Liga |