| Liga: | VCPR |
| Místo: | Špičky |
| Okres: | Přerov |
| Kraj: | Olomoucký |
| Kdy: | 07. 09. 2024 13:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Začátek rezervace: | 23. 08. 2024 16:00 |
| Konec rezervace: | 07. 09. 2024 10:00 |
| Začátek tipování: | 07. 09. 2024 20:00 |
| Konec hlasování: | 07. 09. 2024 00:00 |
| Zadal: | SDH Špičky |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | - |
| Zařazeno do: | Požární útok |
| Stránky pořadatele: |
Poznámka pořadatele
Vás srdečně zve na 19.ročník pohárové soutěže v požárním útoku
„O POHÁR OBCE ŠPIČKY“
Soutěž je zařazena do 29. ročníku Velké ceny OSH Přerov - Memoriálu Leopolda Koutného a soutěže „Pohár starostů obcí okrsku Hustopeče nad Bečvou“.
Datum konání: sobota 7. září 2024
Místo konání: hřiště ve Špičkách
Disciplína: požární útok na 3B muži,2B ženy ,muži nad 35 let a dorostenci
- elektronická časomíra, terče sklopné
-základna betonová, dráha travnatá
Soutěž proběhne dle Směrnice hasičských sportovních soutěží“ schválené VV SH ČMS dne 16. 6. 2011 (soubor předpisů SH ČMS –1/17-2011) a dodatku schváleného VV SH ČMS dne13. 6. 2013 a dodatku schváleného VV SH ČMS dne 20. 11. 2014a dle dalších ustanovení pravidel VC OSH včetně odlišností od SHS.
Kategorie: muži 3B, ženy 2B, muži nad 35 let 2B, dorostenci 2B
Pořad soutěže: 11:00 - 12:45 - příjezd a prezentace
13:00 - zahájení soutěže
Prezentace: Startovné ve výši 200 kč za družstvo.
Soutěžní družstva mužů musí být u pořadatele zaprezentována do 12:45 hodin. Družstva žen a mužů 35+ do konce posledního útoku v kategorii mužů. Protesty podává výhradně vedoucí družstva dle SHS. Výše kauce je stanovena na 300kč na případné odvolání 500kč. Soutěžní družstva svým přihlášením na soutěž udělují souhlas se zveřejněním jejich osobních údajů, a to ve formě jména a fotografie, popř. videa z této akce. Souhlas je možné v průběhu soutěže zrušit u pořadatele.
Vyhodnocení: do 30 minut po skončení soutěže
Ceny za umístění:
Muži Ženy Muži nad 35 let Dorostenci
1.místo 1200 kč + pohár 1.místo 1000 kč + pohár 1.místo 500 kč + pohár 1.místo pohár
2.místo 1000 kč + pohár 2.místo 800 kč + pohár 2.místo 400 kč + pohár 2.místo pohár
3.místo 800 kč + pohár 3.místo 600 kč + pohár 3.místo 300 kč + pohár 3.místo pohár
4.místo 400 kč 4.místo 400 kč 4.místo 200 kč
5.místo 300 kč 5.místo 200 kč
6.místo 100 kč
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-spicky-13714.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži
| Poř. | Start. místo | Sbor | Jméno | Okres | Zadal |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | Hustopeče nad Bečvou | PR | Filip Pantůček | |
| 2 | 3 | Loučka | VS | Šimon Sedlář | |
| 3 | 4 | Milotice nad Bečvou | PR | Barbora | |
| 4 | 5 | Jasenice | VS | Martin Hlúbik | |
| 5 | 6 | Partutovice | PR | Štěpán Dreiseitel | |
| 6 | 7 | Vysoká | PR | Miroslav Žemla | |
| 7 | 8 | Heřmánky | NJ | Jakub Ondřej | |
| 8 | 9 | Olšovec | PR | Jan Enenkl | |
| 9 | 10 | Býškovice | PR | Jindřich Fiala | |
| 10 | 11 | Nenakonice | OL | Lukáš Kovařík | |
| 11 | 12 | Lešná | VS | Jakub Grygařík | |
| 12 | 15 | Hlinsko | PR | Naděžda Klvaňová | |
| 13 | 16 | Poruba | PR | Robert |
Ženy
| Poř. | Start. místo | Sbor | Jméno | Okres | Zadal |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | Dřevohostice | PR | Marek Ocelka | |
| 2 | 2 | Valšovice (Hranice VI) | 35+ | PR | SDH Špičky |
| 3 | 3 | Střítež nad Ludinou | ženy | PR | Nikola Lukšíková |
| 4 | 4 | Poruba | Ženy | PR | Zuzana Horníková |
| 5 | 5 | Hranice | 35+ | PR | Vítězslav Stratil |
| 6 | 6 | Vsetín | Rokytnice, Ženy | VS | Kateřina Goláňová |
| 7 | 7 | Milotice nad Bečvou | Ženy | PR | Barbora |
| 8 | 8 | Špičky | 35+ | PR | SDH Špičky |
| 9 | 9 | Bernartice nad Odrou | NJ | Filip Pantůček | |
| 10 | 10 | Loučka | Ženy B | VS | Daniel Hradil |
| 11 | 11 | Loučka | Ženy A | VS | Ludmila Dobešová |
| 12 | 12 | Býškovice | Ženy | PR | Jindřich Fiala |
| 13 | 13 | Hrabůvka | 35+ | PR | Vladimír Vladik |
| 14 | 14 | Špičky | ženy | PR | SDH Špičky |
| 15 | 15 | Milotice nad Bečvou | 35+ | PR | Barbora |
| 16 | 16 | Hustopeče nad Bečvou | 35+ | PR | SDH Špičky |
| 17 | 17 | Bělotín | Heřmanky ženy | PR | Vítězslav Stratil |
| 18 | 18 | Poruba | 35+ | PR | Martin |
| 19 | 19 | Opatovice | Ženy | PR | Marie Andrýsková |
| 20 | 20 | Heřmánky | Ženy | NJ | Jakub Ondřej |
| 21 | 25 | Hlinsko | Ženy | PR | Naděžda Klvaňová |
Dorostenci
| Poř. | Start. místo | Sbor | Jméno | Okres | Zadal |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | Špičky | PR | SDH Špičky | |
| 2 | 2 | Kunovice | VS | Markéta Gábová | |
| 3 | 3 | Černotín | PR | SDH Špičky | |
| 4 | 4 | Býškovice | PR | Jindřich Fiala | |
| 5 | 5 | Dřevohostice | PR | Miroslav Obšnajdr | |
| 6 | 8 | Staměřice | PR | Marek Ocelka | |
| 7 | 10 | Vsetín | Rokytnice | VS | Kateřina Goláňová |
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hrabůvka | PR | 14,38 | 14,44 | 14,44 | 2024/11/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Luboměř | NJ | 14,68 | 14,75 | 14,75 | 2022/11/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Hrabůvka | PR | 14,80 | 14,59 | 14,80 | 2022/11/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Janovice | BR | 14,84 | 14,87 | 14,87 | 2024/11/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Velká (Hranice III) | PR | 15,01 | 14,58 | 15,01 | 2025/11/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Podhradní Lhota | KM | 15,09 | 15,04 | 15,09 | 2024/11/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Hrabůvka | PR | 15,07 | 15,14 | 15,14 | 2023/11/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Mladcová | ZL | 15,16 | 14,51 | 15,16 | 2024/11/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Hrabůvka | PR | 15,22 | 14,92 | 15,22 | 2025/11/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Partutovice | PR | 15,23 | 14,83 | 15,23 | 2025/11/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Zahnašovice B | KM | 15,11 | 15,25 | 15,25 | 2024/11/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Velká (Hranice III) | PR | 14,41 | 15,33 | 15,33 | 2024/11/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Zahnašovice A | KM | 15,37 | 15,30 | 15,37 | 2024/11/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Janovice | BR | 15,37 | 14,45 | 15,37 | 2025/11/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Dolní Libina | SU | 15,33 | 15,38 | 15,38 | 2023/11/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Těšetice | OL | 15,38 | 15,07 | 15,38 | 2024/11/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Hlinsko | PR | 15,51 | 15,01 | 15,51 | 2024/11/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Křenovice | PR | 15,53 | 15,18 | 15,53 | 2023/11/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Špičky | PR | 15,65 | 14,67 | 15,65 | 2022/11/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Vysoká | PR | 15,60 | 15,68 | 15,68 | 2023/11/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Nevšová | ZL | 15,75 | 15,22 | 15,75 | 2022/11/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Zahnašovice B | KM | 15,79 | 14,36 | 15,79 | 2025/11/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Hoštice | KM | 15,64 | 15,88 | 15,88 | 2024/11/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Partutovice | PR | 15,96 | 15,63 | 15,96 | 2024/11/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Hoštice | KM | 15,98 | 15,63 | 15,98 | 2025/11/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Hošťálková | VS | 16,12 | 16,01 | 16,12 | 2024/11/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Hoštice | KM | 16,16 | 16,13 | 16,16 | 2023/11/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Zahnašovice | KM | 16,18 | 14,09 | 16,18 | 2025/11/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Olšovec | PR | 16,01 | 16,20 | 16,20 | 2024/11/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Velký Ořechov | ZL | 16,15 | 16,26 | 16,26 | 2022/11/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Zahnašovice A | KM | 14,91 | 16,28 | 16,28 | 2023/11/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Pitín A | UH | 16,31 | 16,11 | 16,31 | 2024/11/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Vysoká | PR | 16,38 | 14,80 | 16,38 | 2025/11/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Prostřední Bečva | VS | 16,45 | 16,21 | 16,45 | 2025/11/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Rokytnice | VS | 16,31 | 16,50 | 16,50 | 2024/11/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Heřmánky | NJ | 16,57 | 15,95 | 16,57 | 2025/11/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Rožnov pod Radhoštěm Hážovice | VS | 16,79 | 16,04 | 16,79 | 2025/11/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Partutovice | PR | 16,85 | 16,91 | 16,91 | 2022/11/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Litenčice | KM | 16,15 | 17,15 | 17,15 | 2024/11/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Heřmánky | NJ | 17,10 | 17,37 | 17,37 | 2023/11/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Těšetice | OL | 17,41 | 16,50 | 17,41 | 2022/11/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Krhová | VS | 17,45 | 17,38 | 17,45 | 2022/11/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Hlinsko | PR | 17,51 | 17,20 | 17,51 | 2023/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Roštění | KM | 17,58 | 17,18 | 17,58 | 2024/11/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Babice | VS | 17,59 | 17,50 | 17,59 | 2023/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Býškovice | PR | 17,63 | 17,07 | 17,63 | 2024/11/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Míkovice | UH | 17,64 | 16,94 | 17,64 | 2023/11/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Litenčice | KM | 17,67 | 16,96 | 17,67 | 2023/11/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Partutovice | PR | 17,87 | 16,52 | 17,87 | 2023/11/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Heřmánky | NJ | 18,00 | 18,00 | 18,00 | 2022/11/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Radíkov | PR | 16,32 | 16,24 | 16,32 | 2016/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Radíkov | PR | 16,37 | 16,37 | 16,37 | 2014/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Loučka A | VS | 16,37 | 16,48 | 16,48 | 2023/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Rychlov | KM | 16,48 | 16,54 | 16,54 | 2015/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Milotice nad Bečvou | PR | 16,57 | 16,38 | 16,57 | 2014/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Plumlov Mamby | PV | 16,69 | 16,20 | 16,69 | 2022/11/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Střítež nad Ludinou | PR | 16,56 | 16,71 | 16,71 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Olšovec | PR | 16,75 | 1,67 | 16,75 | 2018/09/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Radíkov | PR | 16,81 | 16,41 | 16,81 | 2013/09/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Pravčice B | KM | 16,82 | 16,54 | 16,82 | 2017/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Radíkov | PR | 16,63 | 16,85 | 16,85 | 2018/09/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Kunovice | VS | 16,69 | 16,90 | 16,90 | 2013/09/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Špičky | PR | 16,95 | 16,99 | 16,99 | 2014/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Střítež nad Ludinou | PR | 17,06 | 16,72 | 17,06 | 2021/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Špičky | PR | 16,16 | 17,08 | 17,08 | 2015/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Kunovice | VS | 16,54 | 17,13 | 17,13 | 2014/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Pravčice | KM | 17,14 | 16,33 | 17,14 | 2014/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Milotice nad Bečvou | PR | 17,20 | 16,79 | 17,20 | 2021/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Střítež nad Ludinou A | PR | 17,23 | 16,39 | 17,23 | 2023/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Komárovice | VS | 16,95 | 17,24 | 17,24 | 2018/09/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Špičky | PR | 1,73 | 16,48 | 17,30 | 2018/09/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Olšovec | PR | 17,30 | 17,25 | 17,30 | 2019/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Radíkov | PR | 17,34 | 16,70 | 17,34 | 2015/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Loučka B | VS | 17,35 | 17,10 | 17,35 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Milotice nad Bečvou | PR | 17,39 | 16,99 | 17,39 | 2012/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Olšovec | PR | 17,39 | 17,16 | 17,39 | 2022/11/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Střítež nad Ludinou | PR | 17,43 | 17,27 | 17,43 | 2013/09/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Zahnašovice | KM | 17,44 | 16,77 | 17,44 | 2018/09/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Rychlov | KM | 17,46 | 17,54 | 17,54 | 2014/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Opatovice | PR | 17,56 | 17,42 | 17,56 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Loučka A | VS | 16,13 | 17,61 | 17,61 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Komárovice | VS | 17,63 | 17,63 | 17,63 | 2015/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Střítež nad Ludinou | PR | 17,66 | 17,67 | 17,67 | 2019/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Opatovice | PR | 17,70 | 17,19 | 17,70 | 2019/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Kunovice | VS | 17,72 | 17,06 | 17,72 | 2017/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Paršovice | PR | 17,03 | 17,73 | 17,73 | 2014/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Hošťálková | VS | 17,83 | 17,78 | 17,83 | 2025/11/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Komárovice | VS | 17,85 | 17,46 | 17,85 | 2017/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Radíkov | PR | 17,90 | 15,85 | 17,90 | 2017/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Opatovice | PR | 17,96 | 17,28 | 17,96 | 2015/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Hlinsko | PR | 17,99 | 17,19 | 17,99 | 2018/09/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Hostašovice | NJ | 17,92 | 18,00 | 18,00 | 2014/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Špičky | PR | 15,90 | 18,06 | 18,06 | 2017/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Hlinsko | PR | 17,17 | 18,07 | 18,07 | 2019/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Dolní Libina | SU | 18,16 | 17,57 | 18,16 | 2023/11/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Kunovice | VS | 18,17 | 18,17 | 18,17 | 2016/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Roštění | KM | 18,21 | 18,03 | 18,21 | 2022/11/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Milotice nad Bečvou | PR | 18,30 | 18,21 | 18,30 | 2019/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Milotice nad Bečvou | PR | 17,89 | 18,31 | 18,31 | 2013/09/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Hlinsko | PR | 18,32 | 18,08 | 18,32 | 2015/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Býškovice | PR | 17,63 | 17,69 | 17,69 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Špičky | PR | 17,80 | 16,55 | 17,80 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Dřevohostice | PR | 18,59 | 18,66 | 18,66 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Rokytnice | VS | 19,49 | 19,26 | 19,49 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Staměřice | PR | 19,27 | 19,53 | 19,53 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Kunovice | VS | 19,33 | 19,61 | 19,61 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Radslavice | PR | 18,47 | 21,01 | 21,01 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Černotín | PR | 20,96 | 21,45 | 21,45 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Pavlovice u Přerova | PR | 21,78 | 21,91 | 21,91 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Bohuslávky | PR | 28,35 | 28,65 | 28,65 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Hlinsko | PR | NP | NP | NP | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2012/08/11 | Špičky, O pohár obce Špičky | |
| 2013/09/14 | Špičky, O pohár obce Špičky | |
| 2014/07/12 | Špičky, O pohár obce Špičky | |
| 2015/07/11 | Špičky, O pohár obce Špičky | |
| 2016/07/16 | Špičky, O pohár obce Špičky | |
| 2017/07/08 | Špičky, O pohár obce Špičky | |
| 2018/09/08 | Špičky, O pohár obce | |
| 2019/09/07 | Špičky, O pohár obce Špičky | |
| 2021/08/07 | Špičky, O pohár obce Špičky | |
| 2022/09/03 | Špičky, O pohár obce Špičky | |
| 2022/11/12 | Špičky, o svatomartinskou husu, O svatomartinskou husu na 2B | |
| 2023/09/02 | Špičky, O pohár obce Špičky | |
| 2023/11/11 | Špičky, O svatomartinskou husu, O svatomartinskou husu | |
| 2024/09/07 | Špičky, 9. kolo VC OSH Přerov | |
| 2024/11/09 | Špičky, O svatomartinskou Husu, O svatomartinskou Husu 2B | |
| 2025/09/06 | Špičky, 14. kolo VC OSH Přerov | |
| 2025/11/08 | Špičky,O svatomartinskou husu, O svatomartinskou husu | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















