Liga: | VCBL |
Místo: | Obora |
Okres: | Blansko |
Kraj: | Jihomoravský |
Kdy: | 19. 06. 2016 12:00 |
Kontakt: | SDH Obora |
Telefon: | |
Začátek rezervace: | 06. 06. 2016 08:00 |
Konec rezervace: | 18. 06. 2016 20:00 |
Začátek tipování: | 01. 05. 2016 20:00 |
Konec hlasování: | 25. 09. 2016 00:00 |
Zadal: | Aleš Havelka |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Poznámka pořadatele
Kandidátská soutěž, nebodováno do VCB
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-obora-7670.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Obora | BK | Aleš Havelka | ||
2 | 4 | Vážany | BK | Milan Veselý | ||
3 | 5 | Brťov u Černé Hory | BK | Jiří Herman | ||
4 | 6 | Rudice | BK | Kamil SDH Rudice | ||
5 | 7 | Petrovice | SK | BK | Kateřina Skotáková | |
6 | 8 | Žďár | BK | Aleš Havelka | ||
7 | 9 | Jabloňany | BK | Marek Vlach | ||
8 | 10 | Senetářov | BK | Luboš Šebela | ||
9 | 12 | Benešov | BK | Martin Švéda | ||
10 | 13 | Starý Lískovec Sport | BM | Jakub Alexa | ||
11 | 14 | Sebranice | BK | Jan Špidlík | ||
12 | 15 | Šošůvka | BK | Jaroslav Zouhar | ||
13 | 16 | Buková | PV | Petr Pořízka | ||
14 | 19 | Malá Lhota | BK | Jaroslav Čuma | ||
15 | 21 | Žernovník | BK | Miroslav Sokol | ||
16 | 22 | Sychotín | BK | David Sedlák | ||
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 2 | Petrovice | SK | BK | Kateřina Skotáková | |
2 | 4 | Žďár | BK | Aleš Havelka | ||
3 | 5 | Černá Hora | BK | Petra Škrabalová | ||
4 | 6 | Černovice | A | BK | Gabriela Musilová | |
5 | 7 | Malá Lhota | BK | Eva Kotolanová | ||
6 | 8 | Sebranice | BK | Michaela Špidlíková | ||
7 | 12 | Černovice | B | BK | Gabriela Musilová |
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sychotín | BK | 16,39 | 16,86 | 16,86 | 2016/06/19 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
2. | Žernovník | BK | 16,95 | 16,62 | 16,95 | 2016/06/19 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
3. | Obora | BK | 17,34 | 17,44 | 17,44 | 2016/06/19 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
4. | Starý Lískovec Sport | BM | 17,49 | 16,43 | 17,49 | 2016/06/19 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
5. | Žďár | BK | 17,44 | 17,76 | 17,76 | 2016/06/19 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
6. | Niva | PV | 18,31 | 18,32 | 18,32 | 2016/06/19 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
7. | Jabloňany | BK | 17,66 | 18,40 | 18,40 | 2016/06/19 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
8. | Sebranice | BK | 17,87 | 18,95 | 18,95 | 2016/06/19 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
9. | Rudice | BK | 18,59 | 19,36 | 19,36 | 2016/06/19 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
10. | Buková | PV | 19,08 | 19,36 | 19,36 | 2016/06/19 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
11. | Šošůvka | BK | 19,80 | 19,41 | 19,80 | 2016/06/19 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
12. | Vážany | BK | 19,91 | 22,84 | 22,84 | 2016/06/19 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
13. | Senetářov | BK | 23,74 | 22,22 | 23,74 | 2016/06/19 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
14. | Benešov | BK | 20,44 | 45,46 | 45,46 | 2016/06/19 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
15. | Olešnice | OL | - | - | NP | 2016/06/19 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
16. | Malá Lhota | BK | 18,50 | NP | NP | 2016/06/19 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2015/05/17 | Obora, O pohár obce Obora | |
2016/06/19 | Obora, O pohár obce Obora | |
2017/08/05 | Obora, O pohár SDH Obora | |
Kdy | Kde | Liga |
Soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2024/05/26 | Senetářov, MEMORIÁL JAROSLAVA ZOUHARA | |
2024/06/02 | Jabloňany, O pohár SDH Jabloňany | |
2024/06/09 | Sychotín, O pohár SDH Sychotín a Města Kunštát | |
2024/07/14 | Žďár, O pohár SDH Žďár | |
2024/07/21 | Pamětice, O pohár SDH Pamětice | |
2024/07/28 | Černovice, Memoriál Kamila Doležela | |
2024/08/04 | Ostrov u Macochy, O pohár SDH Ostrov u Macochy | |
2024/08/11 | Němčice, O pohár SDH Němčice (nebodovaná soutěž VCB) | |
2024/08/18 | Rudice, O pohár SDH Rudice | |
2024/09/01 | Lysice, O pohár rady městyse Lysice | |
2024/09/08 | Kotvrdovice, Memoriál Jana Doležela | |
2024/09/14 | Bořitov, O pohár SDH Bořitov | |
2024/09/21 | Sudice, O pohár SDH Sudice (nebodovaná soutěž VCB) | |
Kdy | Kde | Liga |