Rok:

Výsledky ročníku 2017 pořadí v soutěži

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Lu
1
Li
2
Lo
3
No
4
Ro
5
Za
6
Ry
7
Tu
8
Ka
9
Po
10

11

12
Pr
13
1. Pravčice 171 14,68KM
9
1
7
2
2
36
19
4
3
2
2
4
1
2. Zahnašovice 168 15,37KM
7
3
6
3
1
4
1
3
4
7
7
8
11
3. Babice 167 14,53VS
2
11
4
--
1
-
2
1
1
1
1
7
4. Mladcová 125 15,03ZL
16
2
5
1
7
12
3
12
10
24
4
11
4
5. Špičky 109 15,60PR
5
22
1
-
4
2
6
24
5
5
12
7
20
6. Rymice 104 15,02KM
8
24
9
20
5
10
7
7
7
9
3
17
3
7. Mistřice 103 15,56UH
12
4
24
18
10
7
4
6
9
12
11
3
6
8. Luboměř 90 15,30NJ
6
13
25
17
6
34
15
5
20
20
5
2
2
9. Podhradní Lhota 86 15,40KM
22
19
2
7
8
23
23
8
11
3
8
5
22
-. Ludslavice 86 16,24KM
4
6
21
4
3
19
22
9
12
6
13
13
19
11. Karolín 78 17,28KM
11
20
15
15
24
6
2
10
6
8
21
15
8
12. Křenovice 69 15,52PR
13
5
20
6
12
13
11
11
14
21
10
23
10
13. Radkova Lhota 67 17,62PR
21
9
8
9
14
11
12
24
20
4
-
6
17
14. Nová Dědina 60 15,35KM
10
10
16
5
16
15
17
21
13
11
6
10
18
15. Litenčice 45 16,74KM
15
8
13
12
18
14
-
13
15
10
15
19
13
16. Hlinsko 43 16,53PR
14
7
11
-
9
39
16
--
18
14
9
15
17. Prchalov A 37 16,61NJ
1
-
25
--
3
--
2
----
18. Roštění 24 17,39KM
23
-
12
16
15
20
-
14
19
15
17
20
14
19. Prchalov B 23 17,63NJ
3
-------
8
----
-. Vítonice 23 18,18KM--
14
11
13
35
14
--
22
-
16
9
21. Tučapy 21 17,01KM
25
--
13
20
16
10
20
--
16
--
22. Nětčice 19 19,13KM
19
15
18
14
23
32
20
--
17
26
21
12
23. Zdounky 16 18,56KM
24
--
10
-
31
24
15
17
-
20
14
-
24. Vrbka 12 18,14KM
26
18
19
-
21
-
21
22
18
16
19
-
16
25. Brusné 5 20,31KM
27
-
23
--
29
-
17
-
19
---
26. Mysločovice 4 18,01ZL
20
---
11
18
8
24
20
--
23
-
-. Sulimov 4 18,87KM-
17
25
-
22
21
--
16
--
12
-
-. Loukov 4 21,98KM-
23
17
----
23
-
23
-
22
-
29. Chropyně 1 20,35KM
29
--
20
-
30
-------
-. Přílepy 1 20,59KM-
14
22
19
-
38
18
19
-----
-. Bílany 1 26,47KM
30
21
25
20
---------
-. Cetechovice 1 29,05KM
28
------------
-. Hoštice 1 35,92KM----------
25
--
34. Medlov 0 19,03KM-----
27
----
22
--
-. Martinice 0 19,50KM----
19
24
-------
-. Rychlov 0 19,57KM------
13
----
18
-
-. Chvalnov 0 20,25KM----------
23
--
-. Lutopecny 0 21,31KM----------
24
--
-. Pravčice B 0 NPKM------------
21
-. Valšovice (Hranice VI) 0 NPPR--
10
--
5
24
1
-
24
---

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Lu
1
Li
2
Lo
3
No
4
Ro
5
Za
6
Ry
7
Tu
8
Ka
9
Po
10

11

12
Pr
13
1. Pravčice A 123 16,40KM
4
1
4
1
1
6
3
4
7
2
2
3
7
2. Rymice 110 16,13KM
3
4
6
2
4
8
2
2
5
12
1
2
7
-. Špičky 110 16,52PR
2
-
3
-
10
1
11
3
2
3
3
1
1
4. Zahnašovice 108 16,54KM
7
7
1
3
3
5
1
10
1
4
11
8
3
5. Pravčice B 87 16,41KM
5
8
5
5
5
3
4
1
4
6
4
8
7
6. Radíkov 82 16,60PR
1
5
2
-
2
13
6
-
3
1
--
2
7. Hlinsko 66 17,54PR
8
6
7
-
6
4
5
6
6
7
6
7
5
8. Nětčice 54 17,49KM
6
9
9
7
7
9
10
7
8
11
10
4
4
9. Loukov 32 18,65KM
9
10
8
6
8
11
8
12
9
10
8
6
7
10. Rychlov 26 19,11KM--
10
-
12
10
9
8
-
8
7
5
7
11. Holešov 15 18,65KM
9
--
4
8
----
9
12
--
12. Tučapy 1 69,72KM-------
13
-----
-. Žopy 1 72,73KM-------
14
-----
14. Brusné 0 22,59KM-------
9
-----
-. Nětčice B 0 22,66KM----------
9
-
6
-. Karolín 0 45,23KM--------
10
----


Celkem se účastnilo:  59 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: