Rok:

Výsledky ročníku 2008 pořadí v soutěži

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Lu
1
Ka
2
Ry
3
Tu
4
Do
5
Pr
6

7
Ry
8
Li
9
Po
10
Pr
11
Bo
12

13
1. Rychlov 164 15,58KM
1
2
1
5
1
2
1
1
1
2
5
1
2
31
1
1
2
2. Bořenovice 125 15,67KM-
6
4
2
1
2
7
2
1
4
9
16
2
2
14
3. Karolín 106 16,06KM
2
8
5
3
3
3
9
4
13
5
23
5
5
4. Nová Dědina 85 18,13KM
3
4
21
6
13
5
11
7
1
6
18
15
6
5. Přílepy 80 15,84KM
11
3
14
7
12
13
3
3
3
12
24
3
9
6. Dobrotice 51 18,97KM
7
10
19
4
3
5
22
5
10
-
11
21
16
10
7. Ludslavice 49 18,15KM
14
12
13
13
11
8
8
8
7
8
28
14
4
8. Vítonice 42 18,15KM
9
19
16
10
7
9
6
9
13
7
26
12
12
9. Pravčice 38 15,89KM---
5
4
22
10
15
--
13
4
17
-. Tučapy 38 17,75KM
13
9
20
8
8
10
7
13
11
14
25
10
8
11. Podhradní Lhota 35 17,87KM
12
14
22
12
6
12
4
11
9
13
3
27
11
11
12. Rychlov B 14 17,88KM--
5
9
---------
13. Bílany 13 20,63KM
8
21
15
11
-
17
-------
14. Počenice 11 20,67KM-
22
--
9
---
8
10
31
17
17
15. Přílepy B 10 18,75KM
14
11
23
-
13
-
11
5
-
14
---
16. Vítonice B 8 19,38KM-------
14
13
-
29
-
7
17. Zahnašovice 5 23,80KM
10
-----------
15
18. Loukov 3 30,21KM--------
10
----
19. Bořenovice B 2 18,91KM-----------
13
-
-. Prusinovice 2 34,48KM--
24
--
20
-------
21. Kvasice 1 24,04KM-
13
-----------
-. Karlovice 1 29,26KM-----
19
-------
-. Nětčice 1 34,29KM-
17
-----------
-. Kostelany 1 37,76KM-
20
-----------
-. Bystřice pod Hostýnem 1 40,20KM--------
12
----
-. Količín 1 41,14KM-----
21
-------
-. Dobrotice B 1 57,02KM------------
16
28. Vrbětice 0 16,12ZL-
22
17
--------
6
-
-. Horní Újezd 0 16,27PR
5
---
13
2
---
1
-
7
-
-. Mladcová 0 16,36ZL-
16
---------
8
-
-. Kunovice 0 16,58VS-----
15
---
4
-
9
-
-. Čechtín 0 17,00TR----------
1
--
-. Babice 0 17,02VS--
1
--
14
----
31
-
3
-. Olšovec 0 17,04PR--
2
------
3
---
-. Prchalov 0 17,08NJ--
3
-------
7
--
-. Nevcehle 0 17,14JI----------
2
--
-. Plumlov 0 17,35PV----------
3
--
-. Kunovice 0 17,43UH------------
1
-. Lhenice 0 17,50TP----------
4
--
-. Vésky 0 17,57UH-
1
--------
30
--
-. Radíkov 0 17,59PR----------
5
--
-. Bolatice 0 17,79OP----------
6
--
-. Úherce 0 17,82PS----------
8
--
-. Litava 0 18,00BO----------
9
--
-. Květinov 0 18,01HB----------
10
--
-. Valšovice (Hranice VI) 0 18,24PR
4
-
25
--
11
-------
-. Hřivínův Újezd 0 18,28ZL-
7
---
4
-------
-. Velké Karlovice 0 18,45VS--
8
----------
-. Ústí 0 18,54PR--
9
----------
-. Letohrad - Jeleni 0 18,55UO----------
11
--
-. Petrovice 0 18,60TR----------
12
--
-. Lukov 0 18,64ZL-
15
------
2
----
-. Mistřice 0 18,71UH-
5
--------
14
--
-. Velké Hoštice 0 18,77OP----------
15
--
-. nerozlišeno 0 18,79---
2
10
----------
-. Radkova Lhota 0 18,83PR--
11
-----
6
---
17
-. Lidečko 0 18,87VS-------
6
-----
-. Hlinsko 0 18,90PR--
12
----------
-. Držková 0 18,94ZL-----
6
----
31
--
-. Pustkovec 0 19,27OV----------
17
--
-. Tlumačov 0 19,29ZL
6
22
--
10
--
12
----
13
-. Benešov u Semil 0 19,59SM----------
18
--
-. Trnava 0 19,71TR----------
20
--
-. Bašnice 0 20,49JC----------
22
--
-. Jindřichov 0 24,19PR--
18
----------
-. Tečovice 0 25,12ZL-----
16
-------
-. Prusinovice B 0 28,51KM-----
18
-------
-. Komárno 0 36,10KM---------
2
---
-. Bělov 0 36,74KM-
18
-----------
-. Seninka 0 NPVS---------
14
---
-. Bystřička 0 NPVS---------
14
---
-. Neplachovice 0 NPOP----------
31
--
-. Urbanov 0 NPJI----------
31
--
-. Vacenovice 0 NPHO----------
31
--
-. Chropyně 0 NPKM-----------
17
-
-. Čechy 0 NPPR
14
----
22
-------

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Lu
1
Ka
2
Ry
3
Tu
4
Do
5
Pr
6

7
Ry
8
Li
9
Po
10
Pr
11
Bo
12

13
1. Rychlov 114 18,33KM
1
1
2
1
2
2
4
1
1
2
14
1
1
2. Rymice 100 18,07KM
3
3
4
2
1
1
1
3
2
3
9
2
3
3. Tučapy 50 19,86KM
4
4
9
3
5
4
2
2
-
6
16
-
2
-. Loukov 50 20,09KM-
2
7
---
3
4
3
4
7
3
6
5. Prusinovice 31 21,46KM
5
7
8
4
4
6
6
5
4
--
4
5
6. Podhradní Lhota 27 20,63KM
2
6
5
-
3
7
5
--
8
---
7. Pravčice 10 17,51KM----------
1
--
8. Nětčice 2 22,37KM-
5
-----------
9. Kunovice 0 17,59VS--
1
--
5
--
5
5
2
-
4
-. Kunovice B 0 18,65VS---------
1
15
--
-. Tečovice 0 18,90ZL-----
3
-------
-. Lhotky C 0 19,09ZR----------
3
--
-. Chrášťany 0 19,16LT----------
4
--
-. Radkova Lhota 0 19,37PR--
3
----------
-. Benešov u Semil 0 20,00SM----------
5
--
-. Petrov 0 20,09HO----------
6
--
-. Nevcehle 0 20,50JI----------
8
--
-. Hlinsko 0 20,75PR--
6
----------
-. Výčapy 0 21,62TR----------
10
--
-. Opatovice 0 22,03PR----------
11
--
-. Březolupy 0 23,93UH----------
12
--
-. Radíkov 0 24,34PR----------
13
--
-. Býškovice 0 24,82PR---------
7
---
-. Komárovice 0 38,08VS---------
9
---
-. Hřivínův Újezd 0 NPZL-----
8
-------


Celkem se účastnilo:  101 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: