Výsledky ročníku 2019 bodové ohodnocení
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Po 1 | Lu 2 | Tu 3 | Ba 4 | No 5 | Ro 6 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Radíkov | 147 | 16,04 | PR | 64 | ||||||
2. | Hrabůvka | 144 | 14,82 | PR | 69 | ||||||
3. | Prchalov B | 138 | 14,60 | NJ | 75 | ||||||
4. | Zahnašovice | 126 | 15,90 | KM | 62 | ||||||
5. | Babice | 121 | 14,56 | VS | 48 | ||||||
-. | Křenovice | 121 | 14,72 | PR | 60 | ||||||
7. | Pasohlávky | 89 | 16,58 | BO | 59 | ||||||
8. | Pravčice | 86 | 16,16 | KM | 65 | ||||||
9. | Ludslavice | 82 | 14,60 | KM | 21 | ||||||
10. | Radkova Lhota | 68 | 15,43 | PR | 34 | ||||||
11. | Lukov | 66 | 15,34 | ZL | 19 | ||||||
12. | Valšovice (Hranice VI) | 63 | 17,34 | PR | 31 | ||||||
13. | Podhradní Lhota | 62 | 16,37 | KM | - | 22 | |||||
14. | Mistřice | 58 | - | UH | 22 | ||||||
15. | Špičky | 55 | 17,02 | PR | - | - | 8 | ||||
16. | Mladcová | 53 | 15,13 | ZL | 27 | ||||||
17. | Hlinsko | 52 | 15,54 | PR | 28 | ||||||
18. | Karolín | 47 | 15,32 | KM | 16 | ||||||
19. | Dětkovice | 45 | 17,42 | VY | 17 | ||||||
20. | Roštění | 35 | 16,22 | KM | 17 | ||||||
21. | Hoštice | 30 | 15,45 | KM | 4 | ||||||
22. | Mysločovice | 27 | 16,51 | ZL | 20 | ||||||
23. | Nová Dědina | 15 | 17,49 | KM | - | 8 | |||||
24. | Pravčice B | 14 | 17,10 | KM | 8 | ||||||
25. | Zdounky | 6 | 19,34 | KM | - | - | - | 3 | |||
26. | Vrbka | 4 | 18,20 | KM | - | 4 | |||||
27. | Tučapy | 3 | 21,94 | KM | - | - | - | - | 3 | ||
28. | Brusné | 2 | 20,62 | KM | - | - | - | 2 | |||
29. | Kostelany | 1 | 21,65 | KM | - | - | - | - | 0 | ||
-. | Medlov | 1 | 25,26 | KM | - | - | - | - | - | - | 0 |
31. | Chvalnov | 0 | 16,03 | KM | - | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Nětčice | 0 | 17,39 | KM | - | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Zborovice | 0 | 17,69 | KM | - | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Vítonice | 0 | 18,44 | KM | - | - | - | 0 | |||
-. | Ratiboř | 0 | 19,21 | VS | - | - | - | 0 | |||
-. | Chropyně | 0 | 19,52 | KM | - | - | - | - | 0 | ||
-. | Počenice | 0 | 20,00 | KM | - | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Velká (Hranice III) | 0 | 20,02 | PR | - | - | - | 0 | |||
-. | Sulimov | 0 | 21,06 | KM | - | - | - | - | - | 0 | |
-. | Martinice | 0 | 21,19 | KM | - | - | - | - | - | 0 | |
-. | Loukov | 0 | 23,75 | KM | - | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Vrchoslavice | 0 | NP | PV | - | - | 0 | ||||
-. | Žeranovice | 0 | NP | KM | - | - | - | - | - | - | 0 |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Po 1 | Lu 2 | Tu 3 | Ba 4 | No 5 | Ro 6 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zahnašovice | 140 | 15,99 | KM | 67 | ||||||
2. | Dětkovice | 96 | 15,84 | VY | 81 | ||||||
3. | Rymice | 71 | 17,02 | KM | 23 | ||||||
4. | Olšovec | 70 | 17,43 | PR | 40 | ||||||
5. | Pravčice B | 69 | 17,00 | KM | 22 | ||||||
6. | Milotice nad Bečvou | 68 | 16,85 | PR | 32 | ||||||
7. | Hlinsko | 60 | 17,12 | PR | 37 | ||||||
8. | Radkova Lhota | 56 | 16,98 | PR | 29 | ||||||
9. | Pravčice A | 46 | 16,84 | KM | - | - | - | 4 | |||
10. | Karolín | 38 | 17,79 | KM | 21 | ||||||
11. | Loukov | 23 | 18,22 | KM | - | 14 | |||||
12. | Nětčice | 21 | 18,04 | KM | - | - | - | 5 | |||
13. | Zahnašovice B | 12 | 16,74 | KM | - | - | - | - | - | - | 0 |
14. | Loučka | 10 | 17,89 | VS | - | 10 | |||||
-. | Radíkov | 10 | 18,12 | PR | - | - | - | - | - | 10 | |
16. | Roštění | 3 | 21,36 | KM | - | - | - | - | 3 | ||
17. | Martinice | 1 | 23,43 | KM | - | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Morkovice | 1 | 23,62 | KM | - | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Kostelany | 1 | 25,22 | KM | - | - | - | - | - | 0 | |
20. | Počenice | 0 | 19,58 | KM | - | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Pravčice | 0 | NP | KM | - | - | - | - | - | - | 0 |
Celkem se účastnilo: 64 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: