Rok:

Výsledky ročníku 2017 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Lu
1
Li
2
Lo
3
No
4
Ro
5
Za
6
Ry
7
Tu
8
Ka
9
Po
10

11

12
Body
1. Pravčice 171 14,68KM
7
20
10
17
17
1
2
15
15
17
17
13
151
2. Zahnašovice 168 15,37KM
9
15
11
15
20
15
20
17
13
9
9
8
161
3. Babice 167 14,53VS
17
5
15
--
20
-
20
20
20
20
20
157
4. Mladcová 125 15,03ZL
1
17
13
20
9
8
15
5
6
0
13
5
112
5. Špičky 109 15,60PR
11
1
20
-
13
17
11
0
11
11
5
9
109
6. Rymice 104 15,02KM
8
0
8
0
11
10
10
10
9
7
15
1
89
7. Mistřice 103 15,56UH
4
13
1
1
6
11
13
11
7
4
6
15
92
8. Luboměř 90 15,30NJ
10
4
0
1
10
1
5
13
0
1
11
17
73
9. Podhradní Lhota 86 15,40KM
1
1
17
9
8
1
1
9
5
15
8
11
86
-. Ludslavice 86 16,24KM
13
10
1
13
15
2
1
8
4
10
4
4
85
11. Karolín 78 17,28KM
5
1
3
2
0
13
17
7
10
8
1
2
69
12. Křenovice 69 15,52PR
3
11
1
10
5
7
8
6
2
1
7
0
61
13. Radkova Lhota 67 17,62PR
1
7
9
8
3
9
7
0
0
13
-
10
67
14. Nová Dědina 60 15,35KM
6
6
2
11
1
5
3
1
3
5
10
6
59
15. Litenčice 45 16,74KM
1
8
5
5
1
6
-
4
1
6
2
1
40
16. Hlinsko 43 16,53PR
2
9
7
-
7
0
4
--
1
3
7
40
17. Prchalov A 37 16,61NJ
20
-
0
--
0
--
17
---37
18. Roštění 24 17,39KM
1
-
6
1
2
1
-
3
1
3
1
1
20
19. Prchalov B 23 17,63NJ
15
-------
8
---23
-. Vítonice 23 18,18KM--
4
6
4
1
6
--
1
-
1
23
21. Tučapy 21 17,01KM
1
--
4
1
4
9
1
--
1
-21
22. Nětčice 19 19,13KM
1
3
1
3
1
1
1
--
1
0
1
13
23. Zdounky 16 18,56KM
1
--
7
-
1
0
2
1
-
1
3
16
24. Vrbka 12 18,14KM
1
1
1
-
1
-
1
1
1
2
1
-10
25. Brusné 5 20,31KM
1
-
1
--
1
-
1
-
1
--5
26. Mysločovice 4 18,01ZL
1
---
0
3
0
0
0
--
0
4
-. Sulimov 4 18,87KM-
2
0
-
1
1
--
0
--
0
4
-. Loukov 4 21,98KM-
1
1
----
0
-
1
-
1
4
29. Chropyně 1 20,35KM
1
--
0
-
0
------1
-. Přílepy 1 20,59KM-
0
1
0
-
0
0
0
----1
-. Bílany 1 26,47KM
1
0
0
0
--------1
-. Cetechovice 1 29,05KM
1
-----------1
-. Hoštice 1 35,92KM----------
1
-1
34. Medlov 0 19,03KM-----
0
----
0
-0
-. Martinice 0 19,50KM----
0
0
------0
-. Rychlov 0 19,57KM------
0
----
0
0
-. Chvalnov 0 20,25KM----------
0
-0
-. Lutopecny 0 21,31KM----------
0
-0
-. Pravčice B 0 NPKM------------0
-. Valšovice (Hranice VI) 0 NPPR--
0
--
0
0
0
-
0
--0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Lu
1
Li
2
Lo
3
No
4
Ro
5
Za
6
Ry
7
Tu
8
Ka
9
Po
10

11

12
Body
1. Pravčice A 123 16,40KM
8
15
8
15
15
6
10
8
4
12
12
10
123
2. Rymice 110 16,13KM
10
12
5
12
8
5
12
12
6
1
15
12
110
-. Špičky 110 16,52PR
12
-
10
-
1
15
0
10
12
10
10
15
95
4. Zahnašovice 108 16,54KM
4
8
15
10
10
8
15
3
15
8
2
0
98
5. Pravčice B 87 16,41KM
6
6
6
6
6
12
8
15
8
6
8
0
87
6. Radíkov 82 16,60PR
15
0
12
-
12
1
5
-
10
15
--70
7. Hlinsko 66 17,54PR
3
10
4
-
5
10
6
6
5
5
6
0
60
8. Nětčice 54 17,49KM
5
5
2
4
4
4
2
5
3
1
3
8
46
9. Loukov 32 18,65KM
0
0
3
5
3
2
4
2
2
2
4
5
32
10. Rychlov 26 19,11KM--
0
-
1
3
3
4
-
4
5
6
26
11. Holešov 15 18,65KM
0
--
8
3
----
3
1
-15
12. Tučapy 1 69,72KM-------
1
----1
-. Žopy 1 72,73KM-------
1
----1
14. Brusné 0 22,59KM-------
0
----0
-. Nětčice B 0 22,66KM----------
0
-0
-. Karolín 0 45,23KM--------
0
---0


Celkem se účastnilo:  59 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: