Rok:

Výsledky ročníku 2008 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Lu
1
Ka
2
Ry
3
Tu
4
Body
1. Rychlov 164 15,58KM
15
15
0
12
15
57
2. Bořenovice 125 15,67KM-
8
15
12
35
3. Karolín 106 16,06KM
12
6
12
10
40
4. Nová Dědina 85 18,13KM
10
10
1
5
26
5. Přílepy 80 15,84KM
3
12
5
4
24
6. Dobrotice 51 18,97KM
8
4
2
8
22
7. Ludslavice 49 18,15KM
0
2
6
1
9
8. Vítonice 42 18,15KM
5
1
3
1
10
9. Pravčice 38 15,89KM---
6
6
-. Tučapy 38 17,75KM
1
5
1
3
10
11. Podhradní Lhota 35 17,87KM
2
1
1
1
5
12. Rychlov B 14 17,88KM--
12
2
14
13. Bílany 13 20,63KM
6
1
4
1
12
14. Počenice 11 20,67KM-
0
--0
15. Přílepy B 10 18,75KM
0
3
1
-4
16. Vítonice B 8 19,38KM----0
17. Zahnašovice 5 23,80KM
4
---4
18. Loukov 3 30,21KM----0
19. Bořenovice B 2 18,91KM----0
-. Prusinovice 2 34,48KM--
1
-1
21. Kvasice 1 24,04KM-
1
--1
-. Karlovice 1 29,26KM----0
-. Nětčice 1 34,29KM-
1
--1
-. Kostelany 1 37,76KM-
1
--1
-. Bystřice pod Hostýnem 1 40,20KM----0
-. Količín 1 41,14KM----0
-. Dobrotice B 1 57,02KM----0
28. Vrbětice 0 16,12ZL-
0
0
-0
-. Horní Újezd 0 16,27PR
0
---0
-. Mladcová 0 16,36ZL-
0
--0
-. Kunovice 0 16,58VS----0
-. Čechtín 0 17,00TR----0
-. Babice 0 17,02VS--
0
-0
-. Olšovec 0 17,04PR--
0
-0
-. Prchalov 0 17,08NJ--
0
-0
-. Nevcehle 0 17,14JI----0
-. Plumlov 0 17,35PV----0
-. Kunovice 0 17,43UH----0
-. Lhenice 0 17,50TP----0
-. Vésky 0 17,57UH-
0
--0
-. Radíkov 0 17,59PR----0
-. Bolatice 0 17,79OP----0
-. Úherce 0 17,82PS----0
-. Litava 0 18,00BO----0
-. Květinov 0 18,01HB----0
-. Valšovice (Hranice VI) 0 18,24PR
0
-
0
-0
-. Hřivínův Újezd 0 18,28ZL-
0
--0
-. Velké Karlovice 0 18,45VS--
0
-0
-. Ústí 0 18,54PR--
0
-0
-. Letohrad - Jeleni 0 18,55UO----0
-. Petrovice 0 18,60TR----0
-. Lukov 0 18,64ZL-
0
--0
-. Mistřice 0 18,71UH-
0
--0
-. Velké Hoštice 0 18,77OP----0
-. nerozlišeno 0 18,79---
0
0
-0
-. Radkova Lhota 0 18,83PR--
0
-0
-. Lidečko 0 18,87VS----0
-. Hlinsko 0 18,90PR--
0
-0
-. Držková 0 18,94ZL----0
-. Pustkovec 0 19,27OV----0
-. Tlumačov 0 19,29ZL
0
0
--0
-. Benešov u Semil 0 19,59SM----0
-. Trnava 0 19,71TR----0
-. Bašnice 0 20,49JC----0
-. Jindřichov 0 24,19PR--
0
-0
-. Tečovice 0 25,12ZL----0
-. Prusinovice B 0 28,51KM----0
-. Komárno 0 36,10KM----0
-. Bělov 0 36,74KM-
0
--0
-. Chropyně 0 NPKM----0
-. Čechy 0 NPPR
0
---0
-. Seninka 0 NPVS----0
-. Bystřička 0 NPVS----0
-. Neplachovice 0 NPOP----0
-. Urbanov 0 NPJI----0
-. Vacenovice 0 NPHO----0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Lu
1
Ka
2
Ry
3
Tu
4
Body
1. Rychlov 114 18,33KM
10
10
10
10
40
2. Rymice 100 18,07KM
6
6
8
8
28
3. Tučapy 50 19,86KM
4
4
0
6
14
-. Loukov 50 20,09KM-
8
4
-12
5. Prusinovice 31 21,46KM
2
1
2
4
9
6. Podhradní Lhota 27 20,63KM
8
1
6
-15
7. Pravčice 10 17,51KM----0
8. Nětčice 2 22,37KM-
2
--2
9. Kunovice 0 17,59VS--
0
-0
-. Kunovice B 0 18,65VS----0
-. Tečovice 0 18,90ZL----0
-. Lhotky C 0 19,09ZR----0
-. Chrášťany 0 19,16LT----0
-. Radkova Lhota 0 19,37PR--
0
-0
-. Benešov u Semil 0 20,00SM----0
-. Petrov 0 20,09HO----0
-. Nevcehle 0 20,50JI----0
-. Hlinsko 0 20,75PR--
0
-0
-. Výčapy 0 21,62TR----0
-. Opatovice 0 22,03PR----0
-. Březolupy 0 23,93UH----0
-. Radíkov 0 24,34PR----0
-. Býškovice 0 24,82PR----0
-. Komárovice 0 38,08VS----0
-. Hřivínův Újezd 0 NPZL----0


Celkem se účastnilo:  101 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: