Rok:

Výsledky ročníku 2019 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Po
1
Lu
2
Tu
3
Ba
4
No
5
Ro
6
Pr
7
Za
8

9
Va
10
Ka
11

12
Lo
13
1. Radíkov 147 16,04PR
17,16
17,94
24,34
16,94
17,27
18,82
17,05
17,88
16,04
17,47
17,19
17,54
16,84
2. Hrabůvka 144 14,82PR
17,14
18,55
NP
16,64
16,65
17,77
16,62
16,45
14,82
18,43
17,74
19,46
16,30
3. Prchalov B 138 14,60NJ
17,75
18,44
17,88
17,32
17,53
16,73
NP
16,52
14,60
18,06
NP
17,18
18,00
4. Zahnašovice 126 15,90KM
19,47
17,27
17,44
22,32
17,39
16,76
16,73
17,59
15,90
16,98
17,51
22,77
19,46
5. Babice 121 14,56VS
17,34
NP
NP
17,70
NP
16,10
NP
17,10
14,56
17,59
17,29
18,12
22,30
-. Křenovice 121 14,72PR
18,12
17,66
17,41
18,40
19,23
17,10
17,42
31,21
14,72
18,11
17,77
17,33
17,26
7. Pasohlávky 89 16,58BO
19,04
17,02
17,48
17,83
16,90
16,85
16,88
16,58
----
16,82
8. Pravčice 86 16,16KM
19,24
18,19
16,54
NP
16,16
16,77
18,51
NP
----
16,25
9. Ludslavice 82 14,60KM
NP
30,51
18,52
21,73
17,87
17,85
17,39
31,19
14,60
29,31
17,31
18,14
17,03
10. Radkova Lhota 68 15,43PR
17,89
18,54
NP
17,97
29,91
17,47
18,44
NP
15,43
18,11
21,90
17,96
17,44
11. Lukov 66 15,34ZL
19,08
NP
NP
NP
18,70
17,02
17,06
16,98
15,34
18,55
19,36
18,78
18,20
12. Valšovice (Hranice VI) 63 17,34PR
18,57
18,14
20,44
17,90
NP
NP
17,71
17,34
NP
19,33
19,40
17,52
18,28
13. Podhradní Lhota 62 16,37KM
20,46
-
17,97
18,95
19,27
16,97
24,17
NP
16,37
17,98
-
17,23
16,87
14. Mistřice 58 -UH
24,50
18,64
19,22
18,10
21,09
18,54
17,77
17,92
14,61
18,51
18,58
-
20,83
15. Špičky 55 17,02PR--
18,17
NP
26,51
NP
NP
17,37
28,44
18,01
NP
17,02
17,52
16. Mladcová 53 15,13ZL
17,78
26,54
17,51
25,58
19,55
NP
18,14
18,59
15,13
25,66
18,06
19,42
25,98
17. Hlinsko 52 15,54PR
NP
NP
17,97
18,59
18,56
17,12
17,19
19,75
15,54
18,14
NP
20,08
19,60
18. Karolín 47 15,32KM
18,42
21,66
NP
NP
19,46
17,88
17,91
NP
15,32
18,58
17,95
18,14
18,51
19. Dětkovice 45 17,42VY
19,25
19,00
NP
31,05
17,81
NP
17,86
17,51
19,89
18,68
21,60
19,06
17,42
20. Roštění 35 16,22KM
19,00
20,31
NP
18,33
20,34
42,14
45,23
19,27
16,22
30,04
18,96
18,66
24,59
21. Hoštice 30 15,45KM
33,13
21,95
NP
22,18
NP
20,83
18,94
19,95
15,45
33,20
18,03
18,54
17,66
22. Mysločovice 27 16,51ZL
18,68
20,92
NP
18,52
18,88
18,85
17,75
NP
16,51
NP
NP
NP
19,13
23. Nová Dědina 15 17,49KM-
19,74
33,60
32,73
30,03
39,23
20,53
29,59
17,49
20,68
29,89
-
NP
24. Pravčice B 14 17,10KM
21,22
NP
19,00
NP
20,23
28,31
18,54
22,20
17,10
20,33
19,06
NP
NP
25. Zdounky 6 19,34KM--
19,74
-
19,78
19,86
21,74
30,13
21,63
---
19,34
26. Vrbka 4 18,20KM
25,86
NP
-
21,28
20,52
33,78
--
18,20
19,52
21,12
19,40
18,67
27. Tučapy 3 21,94KM-
22,15
21,94
----------
28. Brusné 2 20,62KM--
22,76
-
20,62
NP
NP
NP
-
21,46
20,68
-
41,60
29. Kostelany 1 21,65KM-
27,30
---
NP
----
21,65
--
-. Medlov 1 25,26KM--------
25,26
----
31. Chvalnov 0 16,03KM-------
20,19
16,03
---
18,78
-. Nětčice 0 17,39KM--------
17,39
----
-. Zborovice 0 17,69KM--------
17,69
----
-. Vítonice 0 18,44KM
19,59
-
19,21
--
19,43
20,05
19,67
-
20,77
-
18,44
-
-. Ratiboř 0 19,21VS
NP
-
19,21
NP
---------
-. Chropyně 0 19,52KM-
19,52
NP
----------
-. Počenice 0 20,00KM-------
20,00
32,96
----
-. Velká (Hranice III) 0 20,02PR
NP
--
20,02
-
NP
NP
19,66
17,44
29,31
-
21,25
-
-. Sulimov 0 21,06KM---
21,06
---------
-. Martinice 0 21,19KM-
22,26
-----
21,19
-----
-. Loukov 0 23,75KM------------
23,75
-. Žeranovice 0 NPKM-------
NP
-----
-. Vrchoslavice 0 NPPV-
NP
-
19,57
18,27
NP
DSQ
-
16,43
----


Celkem se účastnilo:  64 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: