Rok:

Výsledky ročníku 2018 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Lu
1

2
No
3
Lo
4
Za
5
Ro
6
Pr
7
Tu
8
Li
9
Po
10

11

12
Ka
13
1. Pravčice 181 14,25KM
16,90
18,07
16,21
17,01
18,07
17,21
17,14
18,83
16,53
17,06
14,25
15,63
NP
2. Zahnašovice 158 14,17KM
17,48
21,85
23,08
17,72
16,45
30,15
17,35
17,54
17,17
17,67
14,17
16,51
17,11
3. Špičky 139 16,53PR
17,46
16,87
NP
17,31
17,81
16,53
16,90
17,67
18,23
18,33
-
17,92
19,97
4. Radíkov 131 15,04PR
22,24
19,47
21,37
17,33
17,59
17,45
36,68
16,94
17,23
17,33
15,04
16,82
17,76
5. Hrabůvka 127 15,07PR
18,84
17,68
17,84
18,74
17,26
19,04
17,59
18,17
17,51
24,48
15,07
16,40
18,80
6. Valšovice (Hranice VI) 125 16,69PR
18,01
NP
18,22
18,90
16,95
17,19
17,29
16,69
18,03
22,09
17,74
17,79
18,33
7. Ludslavice 104 14,75KM
18,16
17,36
18,02
16,99
32,28
17,86
NP
NP
17,99
18,41
14,75
18,67
NP
8. Mladcová 92 15,38ZL
18,21
NP
17,92
18,82
17,42
31,04
NP
17,32
20,59
17,54
15,38
26,15
17,86
9. Mistřice 88 17,21UH
18,85
18,49
19,24
18,15
18,07
18,71
18,38
17,21
18,63
20,21
NP
17,40
18,31
10. Hlinsko 84 17,16PR
18,42
18,32
--
17,83
17,16
17,79
36,81
-
18,22
-
18,43
17,54
11. Křenovice 63 17,57PR
NP
17,92
30,25
19,15
18,03
18,37
17,57
40,37
18,03
18,26
21,21
18,56
36,46
12. Dětkovice 58 17,57VY
19,44
17,98
19,08
20,87
17,86
36,03
18,46
18,16
18,35
NP
17,57
18,50
22,25
13. Babice 55 17,07VS
17,18
19,74
17,59
NP
17,07
NP
18,11
--
17,91
---
14. Radkova Lhota 54 15,20PR
NP
18,64
18,99
23,66
18,50
18,71
18,36
17,70
18,37
NP
15,20
NP
19,67
15. Karolín 41 17,24KM
NP
NP
24,70
18,84
NP
17,85
19,41
18,40
19,12
19,45
17,24
18,89
19,63
16. Roštění 37 17,10KM
19,18
22,71
20,21
19,76
NP
17,62
18,72
NP
19,00
NP
17,10
18,98
20,27
17. Podhradní Lhota 35 17,37KM
21,93
NP
NP
18,89
21,17
19,66
---
17,68
--
17,37
18. Mysločovice 34 16,12ZL
19,98
NP
20,29
28,33
18,87
18,35
18,71
NP
19,28
21,85
16,12
18,96
19,40
19. Hoštice 33 16,36KM
19,57
26,64
19,09
-
19,68
19,35
19,66
18,64
18,72
-
16,36
-
20,04
20. Rymice 31 17,56KM
19,41
20,90
NP
18,55
17,56
18,88
19,56
29,34
20,85
----
21. Nová Dědina 29 17,04KM
21,28
23,95
NP
23,42
23,60
18,11
19,64
18,97
20,55
36,04
17,04
18,49
NP
22. Vrbka 20 16,50KM
21,91
21,16
58,98
-
20,50
18,97
20,45
29,18
21,62
19,71
16,50
19,93
20,05
23. Nětčice 13 17,40KM
19,88
20,32
34,38
-
20,30
20,73
19,80
-
23,43
22,90
17,40
-
38,04
24. Pravčice B 12 19,54KM
19,78
19,93
-
NP
NP
NP
25,31
NP
NP
19,54
NP
21,10
22,13
25. Zdounky 11 19,66KM
26,38
20,48
21,13
-
21,17
20,44
20,51
-
NP
-
19,66
-
20,74
26. Vítonice 10 18,90KM
19,43
--
20,92
34,69
18,90
19,84
--
21,99
-
18,92
-
27. Tučapy 7 19,25KM
22,31
61,37
-
20,75
31,45
19,25
21,70
36,16
----
22,53
28. Kostelany 3 21,47KM--
23,43
-
25,80
---
46,39
-
21,82
-
21,47
29. Přílepy 2 18,70KM----
21,83
--
24,86
22,37
-
18,70
--
-. Martinice 2 19,24KM----
19,24
NP
-
21,42
-----
-. Brusné 2 23,59KM-----
23,59
26,43
-
28,40
----
32. Litenčice 1 19,25KM--------
19,25
----
-. Morkovice 1 19,51KM-
20,90
--
41,07
19,51
--
NP
----
-. Loukov 1 39,92KM---
39,92
---------
35. Chvalnov 0 16,68KM----------
16,68
--
-. Sulimov 0 18,31KM-
18,31
--
19,80
-------
21,07
-. Medlov 0 22,34KM----
22,34
--------
-. Zborovice 0 NPKM----------
NP
-
NP
-. Chropyně 0 NPKM--
NP
----------


Celkem se účastnilo:  56 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: