Rok:

Výsledky ročníku 2017 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Lu
1
Li
2
Lo
3
No
4
Ro
5
Za
6
Ry
7
Tu
8
Ka
9
Po
10

11

12
Pr
13
1. Pravčice 171 14,68KM
18,37
17,10
18,42
17,09
16,52
23,83
26,35
17,39
16,66
17,11
14,68
17,60
16,91
2. Zahnašovice 168 15,37KM
18,20
17,70
18,10
17,54
16,11
16,98
16,88
17,08
17,33
17,92
15,37
18,55
18,86
3. Babice 167 14,53VS
17,59
19,02
17,97
--
16,72
-
17,08
16,56
17,00
14,53
16,71
18,16
4. Mladcová 125 15,03ZL
19,55
17,63
18,05
17,09
17,39
18,27
17,44
19,72
18,00
NP
15,03
18,85
17,94
5. Špičky 109 15,60PR
18,12
29,57
16,93
-
17,00
16,77
17,97
NP
17,40
17,78
15,60
18,41
31,05
6. Rymice 104 15,02KM
18,34
NP
18,89
NP
17,22
17,88
18,00
18,16
17,47
18,51
15,02
20,26
17,50
7. Mistřice 103 15,56UH
18,78
17,85
43,24
32,98
17,92
17,36
17,52
17,64
17,89
19,43
15,56
17,25
18,13
8. Luboměř 90 15,30NJ
18,14
20,41
NP
29,36
17,32
21,48
21,96
17,56
NP
28,66
15,30
16,84
17,46
9. Podhradní Lhota 86 15,40KM
21,36
24,42
17,89
18,23
17,59
19,33
49,86
18,28
18,11
17,52
15,40
17,71
NP
-. Ludslavice 86 16,24KM
18,11
18,47
27,89
17,64
16,94
18,55
41,23
18,76
18,14
17,81
16,24
19,44
30,75
11. Karolín 78 17,28KM
18,70
24,43
21,04
24,08
NP
17,28
17,37
19,04
17,44
18,11
18,84
20,06
18,20
12. Křenovice 69 15,52PR
19,09
17,85
26,24
18,22
18,04
18,30
18,77
19,19
19,04
31,53
15,52
NP
18,54
13. Radkova Lhota 67 17,62PR
21,32
18,97
18,48
19,08
18,41
18,03
19,11
NP
NP
17,62
-
18,37
22,32
14. Nová Dědina 60 15,35KM
18,59
19,01
21,70
18,15
18,66
18,36
23,16
34,08
18,67
18,88
15,35
18,67
24,51
15. Litenčice 45 16,74KM
19,38
18,57
19,64
21,47
19,74
18,35
-
20,38
20,35
18,64
16,74
20,64
20,03
16. Hlinsko 43 16,53PR
19,17
18,53
19,45
-
17,64
NP
22,36
--
22,61
16,53
18,66
21,71
17. Prchalov A 37 16,61NJ
16,97
-
NP
--
16,83
--
16,61
----
18. Roštění 24 17,39KM
22,03
-
19,63
25,44
18,54
18,66
-
21,04
23,26
19,94
17,39
24,46
20,44
19. Prchalov B 23 17,63NJ
17,75
-------
17,63
----
-. Vítonice 23 18,18KM--
19,72
20,53
18,18
23,39
19,79
--
32,89
-
20,14
18,26
21. Tučapy 21 17,01KM
22,66
--
21,68
21,68
18,40
18,62
32,18
--
17,01
--
22. Nětčice 19 19,13KM
20,39
21,31
22,94
22,94
33,29
21,33
36,70
--
22,18
NP
30,09
19,13
23. Zdounky 16 18,56KM
22,12
--
20,11
-
20,86
NP
21,47
20,78
-
18,56
19,83
-
24. Vrbka 12 18,14KM
25,73
23,39
25,96
-
22,00
-
39,12
41,36
21,05
21,77
18,14
-
21,81
25. Brusné 5 20,31KM
28,40
-
41,82
--
20,31
-
22,92
-
23,64
---
26. Mysločovice 4 18,01ZL
20,92
---
18,01
18,45
18,13
NP
NP
--
NP
-
-. Sulimov 4 18,87KM-
22,77
NP
-
23,34
18,87
--
20,70
--
18,90
-
-. Loukov 4 21,98KM-
31,14
21,98
----
42,69
-
39,16
-
40,37
-
29. Chropyně 1 20,35KM
42,25
--
NP
-
20,35
-------
-. Přílepy 1 20,59KM-
20,59
40,26
43,47
-
41,71
23,82
26,12
-----
-. Bílany 1 26,47KM
65,77
26,47
NP
NP
---------
-. Cetechovice 1 29,05KM
29,05
------------
-. Hoštice 1 35,92KM----------
35,92
--
34. Medlov 0 19,03KM-----
20,12
----
19,03
--
-. Martinice 0 19,50KM----
20,19
19,50
-------
-. Rychlov 0 19,57KM------
19,57
----
20,26
-
-. Chvalnov 0 20,25KM----------
20,25
--
-. Lutopecny 0 21,31KM----------
21,31
--
-. Pravčice B 0 NPKM------------
NP
-. Valšovice (Hranice VI) 0 NPPR--
19,03
--
17,24
NP
17,06
-
NP
---


Celkem se účastnilo:  59 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: