Rok:

Výsledky ročníku 2016 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Lu
1
Li
2
Tu
3
No
4
Ry
5
Ro
6
Za
7
Ka
8
Po
9
Lo
10

11

12
Pr
13
1. Pravčice 190 14,74KM
18,79
17,58
17,30
17,31
17,90
19,03
19,45
16,87
17,30
17,63
14,74
18,41
17,38
2. Mladcová 161 14,72ZL
NP
17,50
17,47
17,41
17,76
16,58
18,19
17,58
18,89
NP
14,72
18,31
17,24
3. Špičky 151 16,12PR
18,96
17,22
17,46
17,56
17,16
-
NP
17,94
17,54
17,94
16,12
19,82
17,48
4. Zahnašovice 137 16,27KM
21,20
17,00
18,03
17,39
18,40
18,27
19,24
17,72
NP
16,96
16,27
20,53
17,36
5. Ludslavice 112 15,92KM
39,44
18,02
27,08
17,66
30,06
20,70
17,41
17,75
18,21
19,01
15,92
19,06
17,62
6. Radkova Lhota 103 15,08PR
19,07
19,20
NP
19,28
19,45
23,93
18,13
17,53
19,69
18,41
15,08
19,93
19,38
7. Mistřice 96 14,70UH
20,75
21,49
18,42
20,35
31,03
16,78
17,88
NP
18,60
25,21
14,70
34,76
17,49
8. Litenčice 76 15,98KM
19,93
18,99
18,77
21,98
23,08
NP
18,94
18,28
18,44
19,41
15,98
23,88
29,73
-. Rymice 76 16,40KM
42,94
19,36
50,19
19,60
18,51
17,94
17,73
NP
18,56
23,19
16,40
25,25
18,29
10. Luboměř 75 17,13NJ
22,45
22,23
17,61
NP
19,78
17,51
NP
18,04
38,54
24,73
17,31
20,43
17,13
11. Tučapy 69 17,39KM
18,65
34,45
27,12
23,32
20,47
20,76
18,52
17,97
41,97
NP
29,40
19,65
17,39
12. Podhradní Lhota 68 17,94KM
19,37
18,61
20,81
20,28
19,16
18,20
17,94
20,26
19,03
21,94
-
NP
NP
13. Nová Dědina A 64 18,04KM
19,55
18,41
NP
20,02
18,65
18,22
NP
18,32
18,85
39,20
38,62
26,59
18,04
14. Karolín 58 15,99KM
21,72
33,04
21,41
NP
20,31
17,63
19,32
NP
18,21
18,50
15,99
28,05
18,69
15. Roštění 53 16,14KM
NP
19,00
19,94
18,56
18,55
31,00
18,64
19,67
20,00
29,54
16,14
-
19,35
16. Nová Dědina B 48 15,99KM
19,60
19,58
21,03
19,45
NP
18,40
19,40
20,70
19,74
19,90
15,99
38,05
19,26
-. Vítonice 48 17,55KM
30,06
20,06
19,45
22,42
20,26
17,71
20,24
NP
NP
19,71
NP
22,03
17,55
18. Šarovy 42 15,52ZL
21,26
-
20,07
NP
NP
17,19
NP
18,64
--
15,52
-
17,85
-. Nětčice 42 18,20KM
19,42
39,46
20,06
NP
18,85
18,20
25,99
18,41
51,91
28,60
21,38
43,66
19,42
20. Křenovice 27 16,54PR
21,28
19,11
19,70
45,29
NP
18,52
21,00
20,29
20,93
NP
16,54
NP
18,32
21. Loukov 18 18,70KM--
19,67
23,32
21,97
18,70
20,08
-
19,63
22,42
--
22,78
22. Sulimov 15 17,51KM
21,69
24,14
36,79
21,45
27,48
36,01
19,28
27,50
--
17,51
-
18,86
23. Hlinsko 11 18,43PR
21,16
36,32
19,13
-
36,07
------
32,58
18,43
-. Mysločovice 11 19,61ZL
46,62
22,81
20,92
31,28
19,88
19,61
19,92
NP
29,39
---
26,12
25. Brusné 8 19,81KM--
23,04
---
19,81
-
23,15
22,60
-
25,05
21,18
26. Záhlinice B 7 22,59KM
26,89
27,01
56,52
NP
65,56
22,59
--
29,41
NP
--
24,13
27. Záhlinice A 6 17,49KM
27,63
-
47,00
21,89
28,47
NP
22,53
---
17,49
48,79
-
28. Zdounky 1 18,63KM----------
18,63
--
-. Chvalnov 1 19,17KM----------
19,17
--
-. Hoštice 1 19,54KM----------
19,54
--
-. Nětčice B 1 19,93KM----------
19,93
--
-. Nětčice C 1 20,57KM----------
20,57
--
-. Lutopecny B 1 21,54KM----------
21,54
--
-. Martinice 1 21,65KM---
21,65
--
22,81
------
-. Počenice 1 21,71KM-
21,71
-
NP
---------
-. Medlov 1 23,64KM-
23,64
-
NP
--
31,94
------
-. Lutopecny 1 23,87KM----------
23,87
--
38. Polkovice 0 17,65PR
23,52
----
19,26
NP
---
NP
-
17,65
-. Rychlov 0 19,07KM---------
19,07
---
-. Hlinsko pod Hostýnem 0 21,99KM--
21,99
--
32,05
-------
-. Karlovice 0 36,59KM-----
36,59
-------
-. Morkovice 0 NPKM-
NP
-----------
-. Nítkovice 0 NPKM-
NP
-----------
-. Žeranovice 0 NPKM--
NP
---
NP
------


Celkem se účastnilo:  66 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: