Rok:

Výsledky ročníku 2015 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Ry
1
Lu
2
Ry
3
Tu
4
Ka
5
No
6
Ro
7
Za
8
Po
9

10
Lo
11

12
Pr
13
1. Zahnašovice 155 15,59KM
17,40
NP
17,56
17,57
17,81
21,58
16,98
16,99
17,84
15,59
18,52
17,94
21,09
2. Mistřice 154 15,25UH
17,95
18,20
17,45
17,67
19,80
-
17,90
17,14
26,10
15,25
18,48
17,59
17,97
3. Pravčice 143 14,93KM
17,76
23,02
18,60
NP
19,40
18,58
16,90
17,32
16,91
14,93
NP
29,54
16,83
4. Mladcová 141 14,58ZL
17,50
NP
19,34
18,50
17,55
20,78
17,38
17,41
31,86
14,58
22,30
16,73
17,99
5. Špičky 129 15,73PR
24,69
20,11
18,87
17,24
19,22
18,35
NP
17,73
NP
15,73
18,25
17,37
18,09
6. Ludslavice 110 15,29KM
18,46
20,12
19,09
19,03
32,13
17,99
18,48
17,80
18,56
15,29
18,30
32,23
18,08
7. Luboměř 93 15,50NJ
18,19
18,90
NP
25,93
20,00
18,65
17,70
19,34
28,34
15,50
19,06
17,17
20,25
8. Radkova Lhota 90 17,62PR
17,62
NP
19,72
NP
20,07
19,06
17,98
17,67
18,19
NP
19,86
17,80
18,70
9. Nětčice 82 17,55KM
19,46
20,71
24,38
17,55
17,85
18,97
18,04
19,82
20,32
18,07
26,24
21,72
18,81
10. Hlinsko 78 17,04PR
NP
19,33
--
18,71
18,60
-
17,91
19,52
17,04
-
17,89
18,30
11. Karolín 74 16,02KM
18,33
NP
21,61
NP
19,05
19,22
17,43
18,53
19,99
16,02
19,50
18,55
18,84
12. Rymice 70 15,72KM
20,39
19,95
20,25
18,90
NP
19,27
19,41
17,73
18,62
15,72
19,37
NP
NP
13. Polkovice 49 16,43PR
22,59
21,03
17,81
18,33
22,72
20,59
19,42
18,90
NP
16,43
-
18,70
34,83
14. Šarovy 48 15,17ZL--
NP
18,76
23,31
19,68
NP
19,79
36,19
15,17
19,22
18,33
19,59
-. Nová Dědina 48 16,08KM
18,12
22,86
21,44
18,22
30,14
20,36
17,89
19,34
35,54
16,08
NP
NP
23,63
16. Rychlov 46 16,72KM
18,81
NP
-
18,66
21,77
NP
18,78
18,07
18,84
16,72
19,36
21,39
28,17
17. Sulimov 44 15,77KM
26,01
24,42
19,94
22,33
19,65
NP
19,35
19,80
20,38
15,77
19,43
18,58
19,15
18. Litenčice 39 16,43KM
20,63
22,25
-
19,42
28,74
20,32
21,88
NP
24,36
16,43
19,11
21,25
19,27
-. Roštění 39 17,64KM
37,40
42,62
41,95
20,75
18,93
NP
19,20
34,65
19,89
24,04
24,49
17,64
19,79
20. Vítonice 36 16,32KM
18,56
23,57
18,59
19,62
20,76
21,24
17,97
18,79
NP
16,32
NP
57,43
21,62
21. Nová Dědina B 25 19,03KM
NP
21,69
26,55
20,42
47,99
23,66
19,03
19,40
28,68
21,25
21,25
19,07
19,30
22. Mysločovice 23 18,95ZL-
28,42
19,90
-
19,05
NP
18,95
19,17
NP
16,43
NP
-
27,52
23. Tučapy 21 16,34KM
37,84
29,74
25,04
19,52
20,24
21,47
19,35
21,28
21,78
16,34
-
18,96
19,37
24. Počenice 16 19,93KM
20,05
20,80
20,75
19,93
NP
NP
20,12
NP
-
NP
21,63
NP
20,44
25. Podhradní Lhota 13 15,83KM-
23,85
NP
NP
-
21,06
19,13
NP
20,96
15,83
NP
NP
-
26. Loukov 6 20,06KM---
20,06
-
23,43
21,50
22,16
--
21,37
-
21,32
27. Záhlinice 5 23,61KM-
48,51
23,61
--
26,46
25,53
22,74
NP
-
NP
23,85
NP
28. Rychlov B 3 20,22KM
NP
-
21,39
---
NP
20,22
NP
---
20,13
29. Morkovice 1 41,49KM-
41,49
---
NP
NP
--
17,89
---
30. Valšovice (Hranice VI) 0 18,74PR
18,74
---
18,00
---
18,25
-
18,43
17,17
-
-. Martinice 0 19,42KM
NP
-
19,42
----------
-. Medlov 0 21,87KM
21,87
------
NP
-
NP
---
-. Tršice 0 24,13OL
33,42
24,13
-----
20,46
-----
-. Chropyně 0 28,68KM-
28,68
-----
18,37
----
19,75
-. Žopy 0 29,31KM--
29,31
----------
-. Salaš B 0 NPUH-
NP
-----------
-. Záhlinice B 0 NPKM--------
NP
----
-. Mikulůvka 0 NPVS--------
NP
----
-. Slušovice C 0 NPZL
NP
------------
-. Brusné 0 NPKM-----
NP
-
24,58
---
39,09
24,65
-. Křenovice 0 NPPR----
NP
-
17,96
-
19,59
17,92
--
18,34
-. Tečovice 0 NPZL------------
NP
-. Loučka 0 NPVS--------
NP
--
22,96
-
-. Hošťálková 0 NPVS------
NP
------
-. Vrbětice 0 NPZL-
18,17
--
NP
--------
-. Podhradní Lhota Muži 0 NPKM-------------
-. Provodovice 0 NPPR--------
NP
--
17,89
-
-. Kostelany 0 NPKM-----
NP
-------
-. Hlinsko pod Hostýnem 0 NPKM---
NP
---------
-. Kunovice 0 NPVS----------
NP
--


Celkem se účastnilo:  67 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: