Rok:

Výsledky ročníku 2012 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Po
1
Ka
2
Ry
3
Ry
4
Tu
5
No
6
Po
7

8

9
Pr
10
1. Podhradní Lhota 90 15,97KM
18,60
18,32
18,30
17,91
19,62
19,17
18,44
15,97
17,42
18,54
2. Ludslavice 82 15,66KM
17,28
17,78
37,14
17,93
18,51
18,01
18,54
15,66
33,00
23,02
3. Radkova Lhota 78 17,25PR
17,57
-
18,85
17,42
-
17,28
18,97
17,58
17,25
19,00
4. Zahnašovice 75 15,13KM
18,78
18,52
48,07
17,66
17,99
17,81
19,34
15,13
17,94
22,41
5. Pravčice 57 15,03KM
NP
NP
18,55
17,17
NP
19,90
18,84
15,03
19,78
22,00
6. Nová Dědina 56 16,99KM
17,76
18,24
NP
18,31
18,89
25,95
NP
16,99
17,23
27,52
7. Karolín 52 17,43KM
17,92
19,89
18,86
18,29
25,15
18,01
19,34
17,43
17,79
20,07
8. Rychlov 35 17,86KM
19,97
19,01
NP
17,86
-
18,25
---
18,39
9. Nětčice 30 16,21KM
18,79
20,46
45,17
22,34
35,68
18,61
19,64
16,21
19,79
19,99
10. Počenice 28 19,03KM
19,22
24,87
19,52
19,44
19,23
19,97
19,95
19,03
19,65
30,57
11. Dobrotice 25 18,53KM
20,64
20,07
18,53
19,14
20,14
21,91
21,94
NP
-
25,54
12. Vítonice 24 18,47KM
18,47
20,97
-
NP
19,32
32,03
19,96
NP
NP
19,28
13. Tučapy 17 16,91KM
20,14
41,45
19,92
19,52
33,63
19,55
22,61
16,91
NP
NP
14. Roštění 15 17,38KM-
19,00
NP
20,53
NP
22,01
NP
17,38
NP
19,54
15. Litenčice 10 17,27KM-
20,34
21,32
-
28,46
NP
NP
17,27
NP
20,32
16. Zdounky 8 20,93KM-
60,97
NP
-
24,77
23,27
31,54
20,93
NP
21,30
17. Brusné 6 17,64KM----
24,29
-
66,82
17,64
58,56
NP
18. Morkovice 5 20,36KM
21,74
29,99
---
NP
-
20,36
26,75
NP
19. Rymice 4 19,95KM--
19,95
--
21,21
---
NP
20. Pravčice B 3 17,25KM-------
17,25
--
21. Bílany 2 18,48KM
21,38
------
18,48
21,33
28,41
-. Karolín B 2 19,63KM
NP
35,86
35,78
19,63
-
22,57
NP
NP
NP
NP
23. Chropyně 1 16,75KM
30,75
---
22,02
--
16,75
-
22,55
-. Vrbka 1 23,74KM-
23,74
--------
-. Prasklice 1 27,31KM
27,31
---------
-. Chomýž 1 34,54KM----
34,54
-----
27. Mladcová 0 14,95ZL
16,97
17,89
17,91
21,46
-
17,33
17,93
14,95
19,80
NP
-. Plumlov 0 17,06PV
17,06
---------
-. Vrbětice 0 17,23ZL--
17,23
-------
-. Salaš 0 17,59ZL
18,72
------
17,59
--
-. Bratřejov 0 18,20ZL-
18,20
--------
-. Hlinsko 0 18,31PR--
18,31
20,89
NP
----
20,11
-. Provodovice 0 18,96PR--------
18,96
23,96
-. Lešná 0 19,18VS------
19,18
---
-. Valšovice (Hranice VI) 0 19,42PR---
21,05
--
19,42
---
-. Lidečko 0 19,64VS------
19,64
---
-. Svésedlice 0 20,03OL----
20,03
-----
-. Rajnochovice 0 20,19KM---
20,19
50,09
NP
NP
-
26,64
-
-. Vésky 0 20,48UH-
20,48
--------
-. Zdislavice 0 20,55KM
25,82
48,72
28,58
--
52,49
-
20,55
--
-. Karolinka 0 20,77VS------
20,77
---
-. Potštát 0 20,85PR--------
20,85
-
-. Kelč 0 21,29VS------
21,29
-
NP
30,15
-. Píšť 0 21,64OP----
21,64
-----
-. Záhlinice 0 21,85KM-------
21,85
--
-. Mistřice 0 22,85UH-
22,85
---
NP
----
-. Hodějice 0 23,82VY
23,82
---------
-. Pačlavice B 0 26,15KM
26,15
---------
-. Količín 0 28,40KM--
28,40
-------
-. Medlov 0 35,32KM-------
35,32
-
NP
-. Partutovice 0 35,84PR--------
35,84
-
-. Pačlavice 0 37,01KM
37,01
---------
-. Pornice 0 39,85KM
NP
------
39,85
--
-. Čechy 0 40,51PR---
40,51
------
-. Malhotice 0 NPPR---
NP
------
-. Luboměř 0 NPNJ------
NP
-
NP
-
-. Babice 0 NPVS---------
NP
-. Bratřejov B 0 NPZL-
NP
--------
-. Sulimov 0 NPKM-
NP
--------
-. Spišská Sobota A 0 NPPP---
NP
------
-. Jasenice 0 NPVS---------
NP
-. Juřinka 0 NPVS--------
NP
-
-. Podhradní Lhota B 0 NPKM------
NP
---
-. Spišská Sobota 0 NPPP---
NP
------
-. Milotice nad Bečvou 0 NPPR---
NP
------
-. Dětkovice 0 NPVY
NP
NP
--------
-. Křenovice 0 NPPR-------
NP
--


Celkem se účastnilo:  95 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: