Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty obce Roštění Kdy: 25. 07. 2015 13:00
Kontakt:   Petr Lajda Telefon:  608 473 597
Začátek rezervace: 12. 07. 2015 20:00 Konec rezervace: 24. 07. 2015 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Luboměř NJTomáš Hráček
22Ludslavice KMLibor Přikryl
33Sulimov KMTomáš Hráček
44Mistřice UHMartin Ondra
55Špičky PRMartin Ondra
66TAG Zahnašovice KMMartin Ondra
77Karolín KMMartin Ondra
88Nětčice KMMartin Ondra
99Rychlov KMMartin Ondra
1010Vítonice KMMartin Ondra
1111Martinice KMMartin Ondra
1212Rymice KMRadim Svěchota
1313Roštění KMTomáš Hráček
1414Nová Dědina KMMartin Ondra
1515Křenovice PRSDH Křenovice
1616Litenčice KMMilan Kochaníček
1717Šarovy ZLTom Mladší
1818Nová Dědina BKMDominik Krejčíř
1919Hošťálková MužiVSOndřej Bártek
2020Podhradní Lhota KMJakub Adámek
2121Mysločovice ZLVojtěch Stoklásek
2222Roštění BKMTomáš Hráček
2323Pravčice KMJiří Možíš
2424Počenice KMPavel Kunčar
2525Loukov KMLukáš Pecháček
2626Rychlov BKMTomáš Hráček
2727Kašava BZLTomáš Hráček
2828Sobíšky PRJiří Kočař
2929Tršice OLJaroslav Hubka
3030Zádveřice WZLLucie Tichá
3131Kašava ZLmilan zboril
3232Nevšová ZLBronislav Lysák
3333Žopy KMPetr Rozsypal
3434Dřevohostice PRJan Hyben
3535Hošťálková MužiVSOndřej Bártek
3636Oldřichovice ZLLukáš Petřík
3743Mladcová ZLMartin Ondra
3844Polkovice PRTomáš Hráček
3945Radkova Lhota PRTomáš Hráček

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Tučapy KMMartin Ondra
22TAG Zahnašovice KMMartin Ondra
33Pravčice KMMartin Ondra
44Rymice KMMartin Ondra
55Nětčice KMMartin Ondra
66Machová ZLKateřina Brázdilová
77Bílany KMLeona Teterová
88Loukov KMLukáš Pecháček
99Kašava ZLTomáš Hráček
1010Počenice KMPavel Kunčar
1111Slušovice ZLMonika Škrabanová
1215Rychlov KMTomanek Jara
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
20. 04. Žehrov,areál u rybníkaMB
20. 04. Zdešov, na návsiJH
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
27. 04. LhoticeTR
28. 04. HřištěBR
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
10. 05. Svatý Jiří, areál Pod BorovicíUO
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Mikulovice hřištěZN
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Panské DubenkyJI
25. 05. MříčnáSM
25. 05. Hostěrádky-RešovVY
26. 05. LibuňJC
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. SychrovMB
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. HalámkyJH
08. 06. RadslaviceVY
08. 06. ZdíkovPT
08. 06. Horní Němčice (noční)JH
08. 06. Velké HamryJN
09. 06. ŠtichovicePS
09. 06. ŠaraticeVY
15. 06. ZderazCR
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. Horní Pole (noční)JH
15. 06. FrýdštejnJN
15. 06. Mochtín - hřištěKT
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.